Новини

Зубко: Регіональні проекти, що фінансуються з ДФРР, мають враховувати можливості громад

13.04.2017

     Всі регіони до 28 квітня мають подати інвестиційні проекти, які будуть реалізовуватись у 2017 році за кошти Держфонду регіонального розвитку.  Урядовою постановою ми вже забезпечили,  що не менше 10% коштів ДФРР спрямовуватимуться на розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних і медичних закладів. Області мають прискорити подання на розгляд Комісії інвестиційних програм.

     Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час першого в цьому році засідання  Комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

     «Всі проекти, що подаються областями, мають відповідати Стратегіям регіонального розвитку й комплексно вирішувати питання розвитку інфраструктури на місцях з урахуванням всіх можливостей громад. Комісією при Мінрегіоні розглянуто перші 157 інвестиційних проектів з 16 областей на загальну суму 787, 2 млн грн, які будуть фінансуватися в 2017 році з ДФРР», — повідомив Геннадій Зубко.

    Він наголосив, що конкурсний відбір на 2017-й та оцінка відповідних проектів, поданих до регіональних конкурсних комісій, відбувається вкрай повільно. «Мінрегіон неодноразово звертався до обласних адміністрацій щодо прискорення конкурсного відбору. Щодо окремих проектів документи не відповідають вимогам законодавства або їх взагалі не надано», — зауважив Геннадій Зубко.

    Наразі Комісія затвердила усі 68 поданих перехідних проектів з 2016-го з загальним обсягом фінансування 496,6 млн грн.

    Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України