Новини

У Мінрегіоні 24.06.2016 відбулось 4-те у 2016 році засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

24.06.2016

На черговому засіданні Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства (далі – Комісія) розглянуто пропозиції Миколаївської та Херсонської областей, а також проекти Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Черкаської областей, по яких були усунені зауваження, надані на попередніх засіданнях Комісії. За результатами розгляду Комісією рекомендовано до затвердження Кабінетом Міністрів України інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, які відповідають вимогам законодавства, з обсягом фінансування 286 788,06 тис. гривень.

Ці кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, стосовно яких Комісією не було висловлено зауважень, а також ті, по яких зауваження були усунуто.

Таким чином, після прийняття проекту розпорядження будуть розподілені кошти Фонду в обсязі 2 867 354,708 тис. гривень, нерозподілений залишок передбаченого регіонам обсягу Фонду наразі складає 132 645,292 тис. гривень.