Новини

У Мінрегіоні 17.05.2016 відбулось 3-тє у 2016 році засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

18.05.2016

На третьому засіданні Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства (далі – Комісія), створеної при Мінрегіоні розглянуто стан усунення зауважень, наданих на попередніх засіданнях по Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях, а також «нові» переліки проектів, надані Миколаївською та Черкаською облдержадміністраціями.

Інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, запропоновані вищевказаними областями (за винятком Миколаївської), розглянуто на засіданні Комісії.

За результатами розгляду Комісією рекомендовано до затвердження Кабінетом Міністрів України інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, які відповідають вимогам законодавства, з обсягом фінансування 1 570 902,671 тис. гривень.

Ці кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, стосовно яких Комісією не було висловлено зауважень, а також ті, по яких зауваження були усунуто. Крім того, кошти Фонду у обсязі 65,557 тис. гривень будуть спрямовані на погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Казначейства, що виникла у минулому році за бюджетною програмою «Державний фонд регіонального розвитку» в Харківській області.

Таким чином, проектом розпорядження буде розподілено кошти Фонду в обсязі 1 570 968,228 тис. гривень, нерозподілений залишок передбаченого регіонам обсягу Фонду наразі складає 419 433,352 тис. гривень. Наразі не відповідають вимогам законодавства проекти по Миколаївській області, не надано пропозицій щодо інвестиційних програми і проектів регіонального розвитку Херсонською областю.