Новини

У Мінрегіоні 11.07.2016 відбулось 5-те у 2016 році засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

11.07.2016

На черговому засіданні Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства (далі – Міжвідомча комісія) розглянуто пропозиції Донецької області щодо розподілу за проектами нерозподіленого залишку коштів державного фонду регіонального розвитку та проекти Івано – Франківської та Миколаївської областей, по яких були усунені зауваження, надані на попередніх засіданнях Міжвідомчої комісії.

За результатами розгляду Міжвідомчою комісією рекомендовано до затвердження Кабінетом Міністрів України інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, які відповідають вимогам законодавства, з обсягом фінансування 116 230,602 тис. гривень. Ці кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, стосовно яких Комісією не було висловлено зауважень.

Таким чином після прийняття цього проекту розпорядження залишаються не усуненими зауваження по проектах на загальну суму 16,141 млн. грн. (по Вінницькій області – 3 млн. грн, Київській області – 1,3 млн. грн., Черкаській області – 4,1 млн. грн., Чернігівській області – 7,3 млн. грн.) та не розподілений залишок по Херсонській області – 0,7 млн. грн.