ПЕРЕЛІК ІДЕЙ

Номер ідеї Номер і назва завдання з стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект Додаткові завдання з стратегії розвитку регіону Назва ідеї Територія на яку проект матиме вплив Бюджети
1027 2.2.1. Підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів 18. Реконструкція покрівлі дитячого садка №1 з влаштуванням шатрового даху по вул. Львівська 2 у м. Зборові м.Зборів
921 1.2.4. Використання культурного потенціалу для інтелектуального та духовного розвитку населення 5. Реконструкція районного будинку культури та районної бібліотеки для дорослих по вул. Грушевського, 2а 2б м. Борщів .
943 1.1.1. Зниження серцево-судинних, легеневих та інших захворювань шляхом здійснення профілактичних заходів та впровадження здорового способу життя 1. Реконструкція радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР “Тернопільська університетська лікарня” по вул.Клінічній, 1 в м.Тернополі .
945 1.3.2. Зменшення негативного впливу на довкілля промислових та житлово-комунальних об’єктів 3. Реконструкція очисних споруд з влаштуванням установки біологічної очистки на 100 м куб. побутових стічних вод та капремонт колектора в м. Бережани. вул. Корольова .
947 2.2.2. Підтримка розвитку альтернативної енергетики. 4. Реконструкція котельнь із встановленням котлів на альтернативному виді палива (7 проектів КП "Тернопільтеплокомуненерго") .
1025 2.2.1. Підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів 6. Реконструкція паливної з встановленням твердопаливного котла Р=100 кВт по вул. Грушевського, 86 в смт. Скала-Подільська Борщівського району .
949 1.1.1. Зниження захворювань на серцево-судинні, легеневі, онкологічні та інші захворювання через профілактичні заходи та впровадження здорового способу життя 2. Реконструкція лікарняного корпусу під інфекційне відділення для дітей і дорослих та приміщення кафедри медичного університету з прибудовою сходової клітки та ліфта по вул.Пирогова ,16 в м.Тернополі .