Новина Регіону

Про перерозподіл державних коштів між інвестиційними програмами та проєктами, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Київської області у 2020 році

03.12.2020

За інформацією замовника будівництва об’єкта: «Будівництво комунального дошкільного дитячого навчального закладу по вул. Шкільній в місті Вишгород», щодо ризиків невикористання коштів з державного бюджету у 2020 році в повному обсязі. У зв’язку з технічними причинами та карантинними обмеженнями виконання робіт буде перенесено на 2021 рік.

З метою ефективного використання коштів державного фонду регіонального розвитку департаментом регіонального розвитку Київської облдержадміністрації підготовлено пропозиції щодо внесення змін до переліку інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році та розглянути можливість зменшення фінансування з державного бюджету по проєкту «Будівництво комунального дошкільного дитячого навчального закладу по вул. Шкільній в місті Вишгород» у сумі 11 462,672 тис. грн та перерозподілити їх на інший перехідний інвестиційний проєкт «Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Ватутіна, 36 в м. Миронівка Київської області».

За результатами розгляду регіональної комісії погоджено перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році в Київській та направлено пропозиції у встаноленому порядку на розгляд відповідної міжвідомчої комісії в Мінрегіон.

Скачати файл