Новина Регіону

В Рівненській області 10.11.2020 відбудеться засідання регіональної комісії

06.11.2020

10 листопада 2020 року о 16:00 год. у залі селекторних нарад обласної державної адміністрації (каб. 601), під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря ТИМОШЕНКА, відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Питання, які виноситься на розгляд комісії:

  1. Внесення змін до переліку проєктів регіонального розвитку на 2020 рік.
  2. Про оцінку проєкту «Придбання операційного нейрохірургічного столу для КНП «ЦМЛ» Рівненської міської ради» - переможця конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» у Рівненській області 2020 року на відповідність вимогам Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196.
  3. Проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на 2021 рік. Ознайомлення із особливостями роботи на новій платформі Державного фонду регіонального розвитку (https://new.dfrr.minregion.gov.ua/regions/rivnenska-oblast).

Засідання відбудеться із дотриманням санітарних та епідеміологічних норм.