Новина Регіону

На Миколаївщині триває робота по відновленню діяльності КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради»

19.08.2020

Третій рік поспіль на Миколаївщині триває робота по відновленню діяльності комунального підприємства "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради».

Миколаївський міжнародний аеропорт є одним з наймасштабніших інфраструктурних об`єктів області та включений Мінрегіоном до національної програми Президента України «Велике будівництво». 

Одним з першочергових заходів для його відродження є проведення модернізації радіотехнічних засобів. Загальна кошторисна вартість проєкту «Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9» складає – 146,7 млн грн. Фінансування здійснюється за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

Починаючи з 2018 року для відновлення роботи аеродрому було придбано та встановлено комплекти антенних структур, технологічні контейнери, радіомаяки, систему віддаленого контролю та моніторингу. Також для належного функціонування підприємства отримано обладання DVOR, дизель-генератори, комплект інструментальної системи посадки та інше обладнання.

За результатами проведеної роботи аеропорт, починаючи з 1 серпня 2020 року, розпочав щоденний прийом рейсу за маршрутом «Миколаїв - Київ», який виконує компанія «Роза Вітрів» («Windrose Airlines»). Крім того, найближчим часом очікується відновлення чартерної програми авіакомпаніїєю Sky Up до Єгипту, ведуться перемовини з компанією Ryanair щодо запуску рейсів у країни Європи та з авіакомпанією щодо транспортування вантажів.

Наразі по проєкту продовжуються будівельні та пусконалагоджувальні роботи.

 

 

Скачати файл