Новина Регіону

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ: В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ РОЗПОЧАЛИ БУДУВАТИ З НУЛЯ ДИТЯЧИЙ САДОК

25.05.2020

Як повідомив Роман Грищенко, сучасний дитсадок побудують у рамках реалізації проєкту «Велике будівництво». На зведення закладу ДФРР надає у 2020 році 25 млн грн., місто Суми – 5 млн грн. Загальна вартість будівництва становить 58,8 млн грн.

Очільник облдержадміністрації запевнив: «Роботи продовжуватимуться і в наступному році, сподіваємося, що в 2021 році на День міста діти вже зможуть відвідати надсучасний, комфортний дитячий садочок».

Також Роман Грищенко повідомив, що кожен об’єкт проєкту «Велике будівництво» буде обладнаний веб-камерою, тож буде можливість спостерігати за ходом будівництва онлайн.

Заклад зводять за оригінальним сумським проєктом, що пройшов усі необхідні експертизи. Будівля матиме три поверхи (на першому буде басейн), а також підвал, мансарду. Це буде перший в обласному центрі садочок з ліфтом, тож буде доступний для маломобільних груп. Завдяки оригінальності проєкту до закладу потраплятиме багато сонячного світла.

«Я хочу наголосити на тому, що цей проект є дуже унікальним, у ньому застосовано техніку «скляний вітраж», буде дуже багато скляних конструкцій, для того, щоб до кожної кімнати і приміщення дитсадку могло потрапляти природне освітлення. Такого в Україні ще не було. Я думаю, що ми будемо прикладом для всієї держави», – розповів Роман Грищенко.

За словами Олександра Лисенка, дитячий садочок зможе прийняти 160 дітей і розвантажити дитсадок, який нині єдиний у цьому мікрорайоні.

Будівництво садка розпочалось тиждень тому, наразі вже готовий котлован. У 2020 році планують виконати основні будівельні роботи, з тим щоб в наступному перейти до внутрішніх. За належного фінансування розраховують завершити будівництво до осені наступного року.