Новина Регіону

Оголошення про проведення засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовувати

22.04.2020

23 квітня 2020 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Херсон, пл.Свободи, 1, зал засідань (I поверх), відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 

На засіданні будуть розглянуті зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у зв’язку зі зменшенням обсягу фінансування бюджетної програми КПКВ 2761070 «Державний фонд регіонального розвитку» до 4,9 млрд грн.

 

Електронна адреса: dp-ekon@khoda.gov.ua, телефони для довідок: 22-26-41,                          22-96-96.