Новина Регіону

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ОЧІЛЬНИК ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД РЕКОНСТРУКЦІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ЗОШ

17.04.2020

Попри карантин в Україні, ремонтні роботи на об’єктах Великого будівництва не припиняються. Зокрема, Краснопільська школа, яка є опорною на території Краснопільської ОТГ, реконструйована майже на 90%.

«Відвідавши Краснопільську школу, я приємно вражений. Роботи виконано якісно, відповідно до європейських стандартів. У мене претензій немає. Це буде одна з кращих шкіл в нашій області. Будемо й надалі показувати жителям Сумщини, як реалізується проект «Велике будівництво» в регіоні. Демонструватимемо, як успіхи, так і проблемні питання».

Виконуючий обов’язки начальника обласного управління капітального будівництва Анатолій ДЕНИЩЕНКО зазначив, що проект реалізується за кошти державного фонду регіонального розвитку. Також залучені кошти громади та соціально відповідального бізнесу.

«Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт на цьому об’єкті – 42 мільйона 820 тисяч гривень. У червні 2019 року був розпочатий другий етап реконструкції цієї школи – заміна інженерних мереж і опоряджувальні роботи. Вартість цих робіт – 27,3 млн грн. У минулому році було освоєно майже 18 млн грн. Залишок на цей рік – понад 11 млн грн. Як тільки надійдуть кошти ДФРР, роботи протягом 45 робочих днів будуть завершені й об’єкт буде введено в експлуатацію».

Голова Краснопільської ОТГ Юрій ЯРЕМЧУК розповів, що в опорній школі громади навчається близько 680 учнів. Школу почали реконструювати у 2017 році. Уже здійснено утеплення фасаду, енергомодернізацію, заміну вікон, дверей, обладнання і оснащення класних кімнат, коридорів, їдальні тощо. Наразі роботи виконані на 90%. Ще ремонтується спортивна зала, кабінети праці тощо.

«Це один із перших проєктів, які було розпочато в громаді, адже ми розуміємо, що наші діти мають отримувати знання у сучасних умовах і відповідно до всіх вимог освітнього процесу», – зазначив голова громади.

Очільник облдержадміністрації буде й надалі інспектувати об’єкти Великого будівництва на Сумщині, адже всі роботи мають бути виконані вчасно, якісно і з дотриманням усіх належних вимог та норм законодавства.