Новина Регіону

У 2020 році за кошти ДФРР в області реалізовуватимуть 10 проектів

23.01.2020

Відповідне рішення ухвалили на засіданні профільної обласної комісії, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін.

На реалізацію інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, для Кіровоградської області цього року передбачене фінансування з ДФРР у сумі майже 133 млн 783 тис. грн.

Загалом у переліку 10 об’єктів, 7 з них – перехідні, реалізацію яких мають завершити цього року.

Таким чином, у 2020 році за кошти ДФРР планують виконати реконструкцію КЗ "Обласна спеціалізовано дитячо-юнацька школа олімпійського резерву – 2" в місті Кропивницькому; реконструкцію ЗОШ І-ІІІ ступенів Побузької селищної ради Голованівського району; реконструкцію Новопразької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрійського району; будівництво ДНЗ на 120 місць у смт Голованівську; санацію будівлі Торговицької ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Є. Маланюка Торговицького НВО Новоархангельської райради; будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання; будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини міста Долинська; будівництво дошкільного навчального закладу в селі Черняхівка Кропивницького району; реконструкцію позашкільного закладу "Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості" в місті Кропивницькому та добудову приміщень репетиційної зали для академічного театру музики, пісні та танцю обласної філармонії.

Зазначений перелік буде направлено на погодження до профільного міністерства.