Новина Регіону

На Вінниччині відбувся попередній конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, реалізація яких передбачалася із залученням коштів з державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

04.02.2020

31 січня під головуванням голови облдержадміністрації Владислава Скальського  відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Серед присутніх членів регіональної комісії – заступники голови облдержадміністрації, директори профільних Департаментів облдержадміністрації, депутати обласної Ради та представники громадських організацій.

Відповідно до вимог, засідання транслювалось в онлайн-режимі на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

Розпочинаючи засідання, Владислав Скальський ознайомив присутніх з порядком денним та зазначив: «Серед поданих пропозицій розглядаються проєкти, подані в рамках реалізації Програми Президента України – будівництво та модернізація закладів освіти, спортивних споруд та стадіонів. Більше відома ця програма, як велике будівництво, де в масштабах усієї країни має реалізуватися не менше ніж 100 шкіл, 100 садочків і 100 спортивних об’єктів».

За розподілом коштів ДФРР у 2020 році для реалізації проектів регіонального розвитку у Вінницькій області передбачено 221,4 млн грн.

На конкурс подано 65 проектів на запропоновану суму фінансування за рахунок коштів ДФРР майже 733 млн грн, серед яких енергозбереження в закладах охорони здоров’я і освіти, розвиток спортивної інфраструктури та інші.

За результатами розгляду та оцінки проектів, проведених членами регіональної комісії, сформовано узагальнений перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році.

Скачати файл