Новина Регіону

Огошується додатковий конкурсний відбір

24.01.2020

Оголошується додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів на 2020 рік.

Прийом пропозицій триватиме з 24 січня до 2 лютого  2020 року.

Додатковий конкурсний відбір проводитиметься відповідно до положень ст. 241 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»,  відповідно до наступних технічних завдань, затверджених Планом заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року:

1.11. Будівництво, реконструкція, ремонт та модернізація спортивних закладів, спортивних та ігрових майданчиків

1.14. Будівництво, реконструкція, ремонт та модернізація навчальних закладів області

 

Основні вимоги до конкурсних пропозицій:

1) відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії розвитку Тернопільської області та у планах заходів з їх реалізації;

2) впровадження інвестиційних програм і проєктів як проєктів співробітництва територіальних громад;

3) підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад.

Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проєктів є їх відповідність таким критеріям:

1) для проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проєктної документації;

2) календарний план реалізації  -  від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

5) загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проєктів - понад 1000 тис. гривень.

Необхідні матеріали подаються в 3 примірниках наручно за підписом заявника та в електронному вигляді в департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА (каб. № 826, вул. Грушевського, 8, м. Тернопіль). Кожна копія документа, що надається, повинна бути завірена в установленому порядку («згідно з оригіналом»).

Крім того, усі інвестиційні проєкти обов’язково повинні бути розміщені в електронній формі на сторінці офіційного веб-сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (htpp://dfrr.minregion.gov.ua).

Незареєстровані проекти не допускаються до оцінювання регіональною комісією!

Крім того, рекомендуємо при подачі проектів які передбачають здійснення будівельних робіт, окрім передбачених документів  мати з собою для ознайомлення всю проектно-кошторисну документацію (копій робитити не потрібно, документація повертається заявнику)

 

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися за тел. 52 26 74 або електронною поштою: invest_toda@ukr.

 

Скачати файл