Новина Регіону

Засідання регіональної комісії щодо результатів оцінювання інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році за кошти ДФРР

07.03.2019

Для Волинської області у 2019-му році з Державного фонду регіонального розвитку передбачено 235 582,133 тис. грн, в тому числі загальний фонд 204 867,383 тис. грн., спеціальний – 30 714,750 тис. гривень. Нині вже завершено незалежне оцінювання усіх інвестиційний проектів, які пропонувались до фінансування у 2019 році. Тож 06 березня 2019 року під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання комісії з питань попереднього відбору інвестиційних проектів, які можуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, де власне й затвердили попередній відбір.

Зокрема, список об’єктів, які за результатами оцінювання набрали найвищі рейтингові оцінки та увійшли до переліку  проектів, які можуть фінансуватися за кошти ДФРР, озвучила секретар регіональної комісії Вероніка Бальбуза.

– Оцінювання інвестиційний проектів, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку проведено усіма 16-ма членами комісії. Виняток становили 17 перехідних об’єктів. Усі інші оцінювались виключно на он-лайн платформі, – відзначила Вероніка Бальбуза.

Оцінювання інвестиційних проектів регіонального розвитку здійснювалось відповідно до протокольного доручення від 25.01.2019 №1 з 04 по 20 лютого 2019 року окремо за кожним із завдань.

Відтак, комісія прийняла рішення затвердити перелік, що складатиметься з семи блоків, який своєю чергою подаватиметься міжвідомчу комісію. Також дано доручення завершувати роботи щодо забезпечення співфінансування на рівні 10 % переможців проектів з місцевих бюджетів, адже такою є умова ДФРР.

Інформація про засідання регіональної комісії розміщена за інтернет-посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=RdXLWdOZfro

ЗАГАЛЬНИЙ рейтинг по технічних завданнях