Новина Регіону

Дитячий садок у с. Водиця, Рахівського району

27.02.2019

«Будівництво дитячого садка у с. Водиця, Рахівського району» – проект регіонального розвитку, реалізація якого завершена у 2018 році.
Проект спрямовано на забезпечення близько 60 дітей дошкільного віку сіл Водиця та Плаюць навчальним закладом, відтак - на покращення навчально-виховного процесу та підвищення соціальних стандартів життя мешканців гірської місцевості. 
В результаті проведених робіт, побудовано двоповерхову будівлю складної конфігурації розміром в осях - 18,9х22,20 м., висота поверху - 3 метри. На першому поверсі будівлі розміщено групові приміщення та кухня з усіма допоміжними приміщеннями, відсік для персоналу та пральню, а також електрощитову з окремим входом. Під кухонним блоком – підвальні приміщення для зберігання інвентарю. На другому поверсі розміщені групові приміщення старшої групи з входом з сходової клітки. Над кухонним блоком знаходиться зал для музичних та спортивних занять.

 

Кошторисна вартість проекту – 6883,02 тис.гривень. В рамках завершення реалізації проекту у 2018 році спрямовано кошти державного фонду регіонального розвитку на суму 2125,7 тис.гривень. Співфінансування з місцевого бюджету склало 240,05 тис.гривень. Кошти використано в повному обсязі.