Новина Регіону

03 грудня 2018 року під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка відбулась Рада регіонального розвитку Кіровоградщини.

04.12.2018
На форум з’їхалося більше семи сотень представників із усіх районів області. Участь взяли народні депутаті, голова обласної ради, голови райдержадміністрацій, керівники міст, сіл, селищ, об’єднаних територіальних громад, депутати місцевих рад усіх рівнів, керівники закладів та провідних підприємств області.
Відкриваючи засідання, Сергій Кузьменко окреслив пріоритетні напрямки економічного та соціально-культурного розвитку Кіровоградщини. Основну увагу керівник ОДА приділив впровадженню низки реформ. Сергій Кузьменко зазначив, що Президент України поставив чітке завдання: розпочаті реформи мають бути втілені в життя. За словами голови облдержадміністрації, перші наслідки змін необхідно чекати не один рік. "Ми повинні інформувати людей, що реформи втілювати складно, але саме їх реалізація дасть можливість у майбутньому жити в кращих умовах. Завдання номер один, що ставить Президент, – пояснити людям, які реформи відбуваються в країні, який від них очікується результат. Завдання номер два – повідомити, що в нас є послідовність, перспективи і плани на найближчий час. А для цього треба почути думку людей і врахувати їх побажання", - підкреслив голова облдержадміністрації.
Повний текст новини за посиланням http://www.kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2018/04121801.html