Новина Регіону

У Світловодську триває будівництво об’їзної дороги

01.09.2018
У рамках робочої поїздки до Світловодська голова обласної державної адміністрації проінспектував хід капітального ремонту вулиці Єгорова, що фактично є об’їзною дорогою навколо цього міста.
Голова облдержадміністрації відзначив, що чільне місце у розвитку транспортної інфраструктури є, зокрема, будівництво або капітальний ремонт об’їзних доріг навколо міст обласного значення. "Нещодавно було введено в експлуатацію нову дорогу навколо Знам"янки, зроблена певна робота і стосовно Олександрії. Надзвичайно важливим є Світловодськ, через об'їзну якого проходить велика кількість транспорту. Не маючи фінансового ресурсу, місто фактично самоусунулося від цієї проблеми. Мною було прийнято рішення і обласна влада взяла в роботу цю ділянку міської дороги. Кошти на капітальний ремонт були виділені із Державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету, обласного територіального дорожнього фонду. Лише у цьому році за рахунок цих джерел ми змогли акумулювати 17 млн. грн. на цей проект. Значний фінансовий ресурс було профінансовано і у 2017 році", - зауважив Сергій Кузьменко.
Капітальний ремонт розпочався ще минулого року. Загальна вартість будівельних робіт складає 40,9 млн. грн. Генеральним підрядником є ТОВ "Укрмодуль". Дорога будується за новою технологією із надміцних бетонних плит. Під час виробничої наради на будівельному майданчику керівництво як підрядної організації, так і підприємства, що виготовляє ці плити, запевнило голову обласної державної адміністрації, що до кінця вересня буде змонтовано усе дорожнє полотно. А вже до середини жовтня буде нанесена розмітка, встановлені дорожні знаки, облаштовано узбіччя дороги та змонтовано металеву огорожу у місцях поворотів. Виробники та підрядна організація запевнили, що плити витримують навантаження до 80 тонн на 1кв м, тож така дорога експлуатуватиметься не менше 50 років.