Новини

Пілотна школа НОП – Путрівський НВК став кращим навчальним закладом Київської області, — Парцхаладзе

22.09.2017

Школа у селі Путрівка Васильківського району Київської області, яка першою в Україні запровадила Новий Освітній Простір НОП, очолила рейтинг шкіл області за підсумками ЗНО у 2017 році, що дозволило їй потрапити в ТОП-24 шкіл України.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Путрівська школа – перша серед шкіл Київської області та 24-а по всій Україні за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання у цьому році. Середній рейтинговий бал ЗНО учнів склав 180,5  балів із 200. Це свідчить, що те, до чого ми прагнули у реалізації нашого проекту, дійсно працює – успішність учнів зростає, і це неможливо заперечувати, адже вони навчаються у оновленому яскравому просторі, який мотивує до знань», — сказав він.

Проект НОП спільно реалізують Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Міністерство освіти і науки України за активної участі влади на місцях.

Принципами Нового Освітнього Простору є:

— мотивуючий простір;

— креативний дизайн;

— сучасне обладнання та ПО;

— енергоефективна будівля школи;

— швидкісний інтернет та Wi-Fi;

— умови безбар’єрного доступу.

За словами Лева Парцхаладзе вже близько півсотні шкіл у регіонах України розпочали впровадження принципів НОП і їх кількість зростає. «Дуже приємно, що все більше представників із регіонів цікавляться цим проектом та хочуть впроваджувати його на місцях. У допомогу місцевим органам влади вже розробили рекомендації зі створення проектів НОП на місцях і постійно їх оновлюємо. Моя мрія – щоб всі українські школи були сучасними та мотивуючими, і ми цього обов’язково досягнемо!» — підсумував заступник Міністра.

Рейтинг шкіл доступний за посиланням: http://osvita.ua/school/rating/57239/.