Реконструкція шостого поверху головного корпусу КНП ЦМКЛ СМР м Суми вул 20 років Перемоги 13

Анотація проекту

КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР заклад,  одним із семи опорних закладів Сумської області, та однією із двох в області багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування ІІ рівня.  що надає  медичну допомогу, в тому числі екстрену (невідкладну), мешканцям обласного центру та міста Суми.

На базі лікарні щорічно в умовах стаціонару отримують медичну допомогу високого рівня із застосуванням новітніх методик та обладнання не тільки населення м. Суми, а й області. До структури входять міський ортопедично-травматологічний центр, міські кардіологічне відділення з інфарктним блоком та неврологічне відділення, міський урологічний центр, центр ендоскопії. Структура закладу включає в себе 18 відділень, але для відкриття інших відділень заклад не має місця тому було прийнято рішення задіяти вільні площі технічного поверху.

Завдання проекту є вирішення територіальних проблем за допомогою реконструкції  простору невикористаних площ. Таким чином, в ході розробки проекту вирішувалися питання щодо усунення зазначених недоліків з метою створення найбільш сприятливих  умов для комфортної експлуатації  будівлі за рахунок перепланування і збільшення обсягів надбудовою, загальною площею понад 1038,0 кв.м., проведення утеплення стін і застосування звукоізоляційних матеріалів в конструкційних матеріалів та створення індивідуального впізнаваного вигляду будівлі, що виділяє її з усієї забудови.