Реконструкція території із обладнанням зони реабілітації хворих КНП ЦМКЛ СМР 20 років Перемоги 13 м Суми

Анотація проекту

КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР заклад,  одним із семи опорних закладів Сумської області, та однією із двох в області багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування ІІ рівня.  що надає  медичну допомогу, в тому числі екстрену, невідкладну, мешканцям обласного центру та міста Суми.

На базі лікарні щорічно в умовах стаціонару отримують медичну допомогу високого рівня із застосуванням новітніх методик та обладнання. До структури входять міський ортопедично-травматологічний центр, міські кардіологічне відділення з інфарктним блоком та неврологічне відділення, міський урологічний центр, центр ендоскопії та ряд інших відділень, які надають медичну допомогу населенню всього міста Суми. В поліклінічних відділеннях закладу отримують медичну допомогу 50 тис. осіб, у тому числі 2420 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них 59,2% працездатного віку, 29 дітей та 164 учасника антитерористичної операції. На території обслуговування лікарні розташований Сумський центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам АТО, який тісно співпрацює з КНП «ЦМКЛ» СМР з питань реабілітації даної категорії пацієнтів.

 Вказана категорія пацієнтів потребує реабілітаційних заходів, які є обов’язковою умовою завершального етапу лікування.

Комплекс реабілітаційних заходів, у тому чи іншому вигляді, потрібно починати проводити з першого дня перебування хворого у лікарні за  індивідуальними програмами і продовжувати після виписки. Найбільш ефективно реабілітаційні заходи застосовуються у спеціалізованих реабілітаційних комплексах, під контролем і наглядом мультидисциплінарної команди, яка складається з лікарів відповідних спеціальностей, фахівців з фізичної реабілітації, фізіотерапевтів, психологів, логопедів, соціологів, які працюють в нашому закладі.

Завдяки реабілітації людина адаптується до нових, пов’язаних з тією чи іншою патологією, реалій, вчиться жити в цих умовах, заробляти кошти, змінюючи у разі необхідності професію і в кінцевому результаті сплачуючи державі податки, отже, збагачуючи її. Таким чином, вкладені в реабілітацію кошти повертаються значним прибутком. Реалізація цієї проблеми вимагає подальшого вдосконалення в державі системи медичної  реабілітації людей з особливими потребами.

Проект дає необмежений доступ особам з особливими потребами відновлювати рухові функції організму; безкоштовно, активно та необмежено у часі здійснювати реабілітацію хворим кардіологічного, неврологічного, ортопедичного та інших профілів.