Мультифункціональний Спортивний Майданчик для ЗОШ №7 (м.Виноградів)

Анотація проекту

Адреси, назва установи / закладу, будинку

м.Виноградів, вул.Північна,25.
НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.-Дошкільний навчальний заклад №7»

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Даний спортивний майданчик збудований ще за радянських часів, тому вже давно використав усі свої можливості. Він не лише не відповідає нормам європейського стандарту, а й може становити часткову загрозу життю та здоров’ю дітей. На даний час в межах нашого району немає жодної спортивної площадки, прийнятної для використання. До того ж, майданчик, про який іде мова, знаходиться на території ЗОШ № 7, тому особливо важливим є підняття інтересу сучасної молоді до занять фізичною культурою та спортом.
Проектом передбачається реконструкція та модернізація існуючого спортивного майданчика ЗОШ № 7 м.Виноградів для занять спортом різних вікових груп та створення зони відпочинку.
Створення мультифункциональної спортивної площадки сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Гра та заняття спортом на нашому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритності нашому майбутньому поколінню.

Мета проекту*

Головною метою реконструкції є модернізація спортивного майданчика відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створити на місці старого радянського спортивного майданчика сучасний, універсальний, Європейській центр здорового дозвілля для дітей та жителів мікрорайону. Організувати відкритий простір неформального спілкування та розвитку громади м.Виноградів.
Створення спортивного майданчика сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Гра та заняття спортом на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню.
Його реалізація надасть можливість для мешканців мікрорайону безкоштовно займатися спортом на території школи та покращить інфраструктуру Виноградівської ОТГ.

 

 

Для кого цей проект

Учні ЗОШ №7 м.Виноградів, діти, студентська молодь, дорослі та всі інші місцеві мешканці, які виявлять бажання займатися спортом.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Демонтаж старого обладнання, вирівнювання основи гравієм, цементування основи, встановлення стовпів для сітки та баскетбольних кілець, укладання гумового покриття, встановлення сітки та дверей, монтаж освітлення.

Ключові показники оцінки результату проекту

Молодь буде зайнята спортом, діти будуть більше проводити часу на свіжому повітрі замість планшетів та смартфонів, що може суттєво захистити їх від інтернет-залежності. Нові друзі та знайомі з усіх куточків району. Фізично розвинені та здорові діти, це запорука сильної нації.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Коливання курсу долара може вплинути на вартість матеріалів та послуг.

 

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2021 Мультифункціональний Спортивний Майданчик для ЗОШ №7 (м.Виноградів)

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Демонтаж старого обладнання, вирівнювання основи гравієм, цементування основи, встановлення стовпів для сітки та баскетбольних кілець, укладання гумового покриття, встановлення сітки та дверей, монтаж освітлення.

Додатки