Будівництво водопроводу в с.Лалово, Мукачівського району. І-ІІ черга

Анотація проекту

Проект є актуальним через те, що водопостачання жителів с. Лалово здійснюється із шахтних та трубчатих колодязів, якість води в колодязях низька. В посушливий період вода в частині колодязів села зникає повністю і жителі користуються привозною водою, здебільшого із діючого водозабору підземних вод з якісною питною водою, розміщеного на території Лалівської сільської ради. Свердловина знаходиться на південно-західній околиці с. Лалово (ур. "Максимець"), з протилежного від села боку автодороги Мукачево-Рогатин. Для господарських потреб нерідко використовується вода зібрана з дахів будинків.

Вода поверхнева, не відповідає вимогам ДСТУ “Вода питна” по показниках загальної жорсткості та сухого залишку, а також існує диспропорція у якості життя, що проявляється саме в забезпеченні якісною питною.

Невирішення цієї  проблеми в подальшому погіршуватиме стан здоров’я мешканців цього населеного пункту, призведе до збільшення скарг громадян на  незабезпеченість водою, особливо в літній період, коли  різко знижується рівень води в  колодязях, зростатиме соціальна напруга.

Даним проектом передбачено будівництво вуличних мереж з метою побутових умов мешканців даного селища. В проекті застосовані сучасні матеріали, прилади та обладнання. В якості матеріалів для будівництва водопроводів застосовані пластмасові водопровідні труби типу ПЕ 100SDR 17 по ДСТУ Б.В.2.7-151 загальною довжиною водопровідних мереж діаметром 110х6,6мм - 6909 м. Джерелом водопостачання служать споруди РЧВ ємністю 2х100 куб.м, які раніше були запроектовані для даного села. Схема водопостачання – кільцева.