Капітальний ремонт вулиці комунальної власності в ур. Тищора с.Луги Рахівського району

Анотація проекту

       У відповідь на скарги селян Лугівською сільською радою ще у 2019 році був замовлений робочий проєкт «Капітальний ремонт вулиці комунальної власності в ур.Тищора с.Луги Рахівського району». У кінці 2020 року село Луги ввійшло до складу Богданської територіальної громади. Богданська сільська рада в ході реорганізації успадкувала даний робочий проєкт, готова реалізовувати його та надати  співфінансування в розмірі 15% від проєктно-кошторисних робіт.

     Проєкт спрямований на проведення капітального ремонту вулиці комунальної власності в урочищі Тищора села Луги Рахівського району. На цій вулиці проживає майже третина села, близько 300 осіб. Вулиця загальною протяжністю 1,706 км та шириною проїжджої частини 4,0 м шляхом встановленням асфальтобетонного покриття, укріплення узбічча, облаштування кюветів та організацію дорожнього руху. Це дасть змогу забезпечити  надійність та довговічність виконаних робіт, створити безпечні умови руху транспорту та пішоходів. Дасть можливість розпочати рух громадського транспорту. Задовільний стан дороги принесе своєрідне полегшення в життя місцевих мешканців, яким стане комфортніше пересуватися на власному транспорті, заощоджуючи на паливно-мастильних матеріалах та ремонті транспорту. Та насамперед ремонт дороги в урочищі Тищора дасть безцінний поштовх у розвитку Богданської територіальної громади як туристичного краю, значно полегшивши під`їзд до гордості України - вершин Чорногора, Піп-Іван Чорногірський, Бребенескул, а також озер Бребенескул та Несамовите.

     Впровадження вищезазначених заходів обумовлено незадовільним станом дорожнього покриття вулиці, потребою покращити якість життя місцевих мешканців та  потребою привабити більшу кількість туристів, що піде на користь громаді в цілому.