Реконструкція міського стадіону по вул. Набережна, 39 в смт. Микулинці Теребовлянського р-н. Тернопільської обл.

Анотація проекту

На сьогоднішній день погіршення стану здоров’я громади, особливо дітей та підлітків, на превеликий жаль, є достатньо актуальною проблемою.

Стадіон, реконструкція якого планується здійснити у 2020 році є важливим об’єктом для навчально-тренувальної та змагальної роботи для усіх мешканців громади. Об’єкт має дуже зручне місце розташування. Він знаходиться в урочищі “Стромки” на території смт. Микулинці у самому центрі Микулинецької ОТГ. До ного без перешкод можна дістатися з будь-якого населеного пункту громади. Через брак коштів ремонт стадіону не проводився протягом останніх 20 років. На даний час поле для футболу втратило рівність поверхні, трава росте нерівномірно, змішана з бур’янами. Ворота для гри у футбол перебувають в поганому стані. Бігові доріжки майже повністю заросли травою. У штучного покриття міні-поля, яке знаходиться поблизу стадіону закінчився строк експлуатації і воно перебуває в аварійному стані. Вирішити проблему дозволить реалізація проекту по реконструкції ремонту стадіону.

Зважаючи на важливість проблеми збереження та зміцнення здоров’я жителів Микулинецької громади, зокрема підростаючого покоління та з метою покращити спортивну інфраструктуру, створити умови для повноцінних тренувань з фізичної культури та проведення змагань, було вирішено побудувати сучасний спортивний стадіон для занять різними видами спорту. Реалізація проекту буде сприяти якісному фізичному вихованню учнів та розвитку стратегічного напрямку молодіжної політики щодо здорового способу життя та покращення здоров’я громади в цілому. Цей проект спрямований на спортивний розвиток дітей, підлітків та молоді, а також молоді з різними вадами здоров’я.

Наявність сучасного спортивного стадіону в смт. Микулинці надасть змогу залучити до занять спортом підростаюче покоління та покращити здоров’я всієї громади. Бажання займатися спортом дасть можливість обдарованій молоді, завдяки їх досягненням, створити культ спорту в громаді, а також реалізувати різноманітні програми з фізичної культури.

Отже, метою проекту є: створення умов  для формування, збереження, зміцнення здоров’я мешканців Микулинецької громади, вирішення питань фізичного розвитку дітей та молоді, збереження спортивних традицій громади шляхом будівництва сучасного спортивного стадіону.

Основна проблема проекту полягає у відсутності об’єктів спортивної інфраструктури Микулинецькій громаді що гальмує розвиток фізичної культури та спорту.

Соціально-економічна спрямованість проекту: реалізація проекту дасть змогу в створенні комфортних умов для повноцінних занять спортом, підвищення фізичної культури, створення умов для постійних занять спортом для дітей та молоді різних вікових груп, у тому числі для дітей з обмеженими можливостями та вадами здоров’я.