Реконструкція (ефективна термосанація) Червоненського ДНЗ "Калинка" по вул.Терещенка, 3а, смт Червоне Андрушівського району Житомирської області

Анотація проекту

Реалізація проекту: «Реконструкція (ефективна термосанація) Червоненського ДНЗ «Калинка» по вул.Терещенка, 3а смт Червоне Андрушівського району Житомирської області » є одним з найбільш актуальних для населення нашої  громади.

Червоненська територіальна громада утворилася  2015 року внаслідок об'єднання 7 населених пунктів:

  • смт. Червоне;
  • с. Малі Мошківці;
  • с. Великі Мошківці;
  • с. Глинівці;
  • с. Забара;
  • с. Котівка;
  • с. Крилівка.

Чисельність населення громади -  5783 жителів.

Червоненський  ДНЗ «Калинка»  - найбільший дитячий садок нашої громади, типова будівля 1983 року будівництва. Розрахований заклад на 118 дітей, але в міру деяких суттєвих обставин наповнений частково. Головною причиною цього є низький температурний режим  в окремих приміщеннях, а в деяких, взагалі, відсутність тепла – замерзання системи та промерзання стін.

Протягом останніх десятиліть (з 1983 року) у приміщеннях Червоненського ДНЗ «Калинка» жодного разу не проводився капітальний ремонт.

Актуальність проекту для будівель установ освіти, обумовлена, з одного боку, соціальною значущістю цих об'єктів, з іншого боку, тим, що неефективне споживання енергії та відсутність системного підходу до реалізації енергозберігаючих заходів є однією з основних причин дефіциту бюджетів усіх рівнів.

Завдяки реалізації проекту підвищиться рівень комфортності перебування дітей дошкільного віку, педагогічного та технічного персоналу у дитячому  дошкільному навчальному закладі. Реалізація проекту стане практичним прикладом який дозволить підвищити рівень свідомості мешканців громади щодо необхідності ощадливого ставлення до використання енергоресурсів, як в установах бюджетної сфери, так і у повсякденному житті.

Загальна кошторисна вартість проекту складає 15333.635 тис. грн. 

Фотозвіт про виконання проекту
03.03.2020

Координатор Національної програми "Велике будівництво" Юрій Голик опублікував на своїй сторінці в Facebook фото інфраструктурних об'єктів, як будуються і реконструюються в Житомирській області, у тому числі реконструкція Червоненського ДНЗ "Калинка"

10.02.2020

Продовжуються роботи із облаштування внутрішніх приміщень.

13.09.2019
20.07.2018
ДодаткиЕкспертний звіт
Зведений кошторис
Наказ про затвердження проектної документації
Категорія складності
Зведений кошторис залишок