Реконструкція спортивного майданчику БРКУ ФСК "Здоров’я" за адресою: вул. Історична 32-б, смт Білокуракине, Луганської області

Анотація проекту

На території Білокуракинського району проживає  19,1 тис. осіб, з них дітей шкільного віку і молоді до 35 років -10,5 тис. чол. На   території району всього обліковано 9834 внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО), із них 700 дітей шкільного віку та молоді, в тому числі населення  об’єднаної територіальної громади – 13,4 тис.осіб. До складу Білокуракинської територіальної громади входить одне селище міського типу  з кількістю населення 6639 осіб та двадцять три села з загальною кількістю населення 6720 осіб

     Фізкультурно-спортивний клуб «Здоров’я» - це єдиний спортивний комплекс комунальної власності в районі, на якому в період з березня по жовтень проводяться спартакіади районні та обласні, спортивні змагання з футболу, волейболу,  легкої атлетики серед дітей, молоді та мешканців району. ФСК «Здоров’я» – є  місцем для проведення змагань республіканського, обласного та районного масштабу. У 2016 році на футбольному полі ФСК «Здоров’я» було проведено  товариський матч по футболу між національною збірною України (ветерани) та збірною Білокуракинського району (ветерани).

 З 2000 року на ФСК «Здоров’я» тричі було проведено обласні літні спартакіади - це найбільше в області. Також постійно проводяться районні змагання з футболу, волейболу, легкої атлетики серед дітей, молоді, державних службовців, вчителів.

 Оскільки цей заклад забезпечує виконання багатьох завдань з фізичного виховання дітей, молоді та дорослих, у тому числі загальнодержавного рівня, він повинен відповідати всім діючим санітарним нормам та надавати можливість всім учасникам спортивно-виховного процесу у повній мірі реалізовувати свої здібності та виконувати свої обов’язки.

ФСК «Здоров’я» знаходиться в центрі смт Білокуракине, був побудований у 1989 році.. Загальна площа 558,9 кв.м. На території стадіону розташоване футбольне поле з натуральним трав’яним покриттям, на якому після дощу неможливо проводити змагання. Також на території розташовані волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик В будівлі, яка на території стадіону, функціонують тренажерний зал, біл’ярд, настільний теніс, шашки та шахи.

Державою не виділяються кошти на поліпшення матеріально-технічної бази, заклад не в змозі самостійно вирішити на даний момент проблему будівництва міні-футбольного поля зі штучним покриттям, яке вкрай необхідне, як для громади так і для району, так як тут проводяться не тільки районні, а й обласні змагання теж. Отже, проектний спосіб - єдиний реальний шлях вирішення даної проблеми.

Реалізація проекту дасть можливість проводити районні та обласні змагання з міні-футболу серед молоді, ветеранів та школярів незалежно від примх погоди. Модернізація стадіону сприятиме підтримці та розвитку системи фізичної культури та спорту, сприятиме зацікавленню молоді у спортивному дозвіллі.

  Крім того, реалізація проекту згуртує громаду для вирішення існуючої проблеми, створенні комфортних умов для занять спортом, які б сприяли формуванню здорового способу життя як складової життєвої компетенції.

Фотозвіт про виконання проекту
04.01.2019 фотозвіт
04.01.2019 фотозвіт
04.01.2019 фотозвіт
04.01.2019 Реконструкція спортивного майданчику БРКУ ФСК "Здоров’я" за адресою: вул. Історична 32-б, смт Білокуракине, Луганської області

За рахунок фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та спів фінансування з селищного бюджету реалізовано проект «Реконструкція спортивного майданчику БРКУ «Фізкультурно-спортнивний комплекс  "Здоров'я" за адресою: вул. Історична 32-б, смт. Білокуракине, Луганської області» на 95%.

Із затвердженого  обсягу фінансування з ДФРР 2606,078 тис.грн виконано обсяг робіт на 2345,08 тис.грн, в межах отриманого фінансування. Крім того освоєно кошти місцевих  бюджетів 281,620 тис. гривень, направлені на спів фінансування проекту.

В ході реалізації проекту в повному обсязі виконано будівельні роботи, закуплено обладнання, покриття зі штучної трави для футбольного поля та клей, але у зв’язку з настанням несприятливих погодних умов його влаштування було неможливе.  Монтаж придбаних тренажерів, футбольного поля, воріт, глядацьких сидінь на трибуни  буде проведено в 2019 році за настання сприятливих погодних умов.