Реконструкція системи теплопостачання з встановленням енергозберігаючих твердопаливних котлів в Перелюбській ЗОШ І-ІІІст. по вул. Шевченка,6 с.Перелюб Корюківського району Чернігівської області

Анотація проекту

        Проект «Реконструкція системи теплопостачання з встановленням енергозберігаючих твердопаливних котлів в Перелюбській ЗОШ І-ІІІст. по вул. Шевченка,6 с. Перелюб Корюківського району Чернігівської області».

        Актуальність Проекту – створення  в навчальному закладі комфортних умов під час навчально-виховного процесу , для підвищення соціальних стандартів життя громадян сільської місцевості та зменшення витрат  бюджетних коштів на закупівлю енергоносіїв.

        Основна проблема – твердопаливні котли встановлені в котельні навчального закладу в 1975 році, морально застарілі, що призводить до  великих  витрат  палива   при  забезпеченні належного теплового режиму в приміщеннях. 

        Мета проекту - створення  належних  побутових умов  в навчальному закладі  шляхом  реконструкції  системи теплопостачання  з встановленням енергозберігаючих твердопаливних котлів нового покоління, що призведе до зменшення витрат  бюджетних коштів  на  закупівлю твердого палива.

       Економічна спрямованість полягає в економії  бюджетних коштів на енергоносії в закладі системи освіти  на сільській території.

       Соціальна спрямованість полягає у врахуванні думки, пропозицій та настроїв громадян, які прагнуть отримати відповідний рівень соціальних послуг, в тому числі в частині створення належних умов перебування учнів в навчальному  закладі.Перелюбська ЗОШ є загальноосвітним закладом I-III ступеню,є опорною школою,тому проект зорієнтований на організацію повноцінного навчального процесу. 

Перелік  основних заходів проекту:

1) вибір підрядної організації і укладання з нею договору-підряду;

2) проведення реконструкції системи теплопостачання з встановленням твердопаливних котлів;

3) інформування населення про результати реалізації проекту.

Виконання проекту дозволить:

1) Забезпечить комфортне перебування у навчальному закладі  учнів школи та вихованців дитячого навчального закладу с.Перелюб та навколишніх сіл.

2) Створить можливість економії  бюджетних  коштів, які витрачаються на закупівлю твердого палива.

   Проект розрахований на жителів села Перелюб  та прилеглих територіальних громад, з яких здійснюється підвіз учнів до навчального закладу, а саме сіл Шишківка, Прибинь та Білошицької Слободи. 

Цільові групи проекту:

-  учні школи Перелюбської ЗОШ I-III ст. - 88 дітей,

-  педагогічний колектив та обслуговуючий персонал  -32 чоловік.,

-   вихованці  та працівники дошкільного навчального закладу - 21 особа,

-   загалом жителі села Перелюб та навколишніх сіл.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації Проекту (програми) та джерела його фінансування.

Бюджет проекту складає –1499,4 тис. грн., з них:

Державний фонд регіонального розвитку – 1093,1  тис. грн.,

Місцевий бюджет - 376,3 тис.грн.,

Кошти партнерів   - 30,0 тис.грн.

 

 
Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2018 Сертифікат
06.09.2018 Сертифікат
13.02.2018 Фотозвіт про виконання проекту
09.01.2018 ЗВІТ про виконання заходів інвестиційної програми (проекту) за 2017 рік "Реконструкція системи теплопостачання з встановленням енергозберігаючих твердопаливних котлів в Перелюбській ЗОШ І-ІІІст. по вул. Шевченка,6 с.Перелюб Корюківського району Чернігівс
03.01.2018 Фотозвіт про виконання проекту

Реконструкція системи теплопостачання з встановленням енергозберігаючих твердопаливних котлів в Перелюбській ЗОШ І-ІІІст. по вул. Шевченка,6 с.Перелюб Корюківського району Чернігівської області

21.12.2017 Фотозвіт про виконання проекту

Реконструкція системи теплопостачання з встановленням енергозберігаючих твердопаливних котлів в Перелюбській ЗОШ І-ІІІст. по вул. Шевченка,6 с.Перелюб Корюківського району Чернігівської області

03.11.2017 Фотозвіт про стан реалізації проекту
09.10.2017 Фотозвіт про стан реалізації проекту
15.08.2017 Реконструкція системи теплопостачання з встановленням енергозберігаючих твердопаливних котлів в Перелюбській ЗОШ І-ІІІст. по вул. Шевченка,6 с.Перелюб Корюківського району Чернігівської області
18.05.2017 Фотозвіт до початку проведення робіт
ДодаткиРішення сесії Корюківської районної ради від 19.01.2017р.№1-12/VII
Зведений кошторисний розрахунок вартості об'єкта будівництва
Наказ про затвердження проектно-кошторисної документації
Експертний звіт
Розрахунок категорії складності
Договір про співробітництво територіальних громад