РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту007548-ПЛ
Назва проектуРеконструкція стадіону "Старт" по вул. Гоголя, 175 в м. Миргороді
ЗаявникМиргородська міська рада
Технічне завдання1.1.6. Розвиток масової фізичної культури та спорту серед усіх категорій населення
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіону1.1.6. Розвиток масової фізичної культури та спорту серед усіх категорій населення
Період реалізації проектуЗ 01.2017 по 12.2017
ОбластьПолтавська
Районм.Миргород
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Назва проекту - «Реконструкція стадіону "Старт" по вул. Гоголя, 175 в м. Миргороді».

Актуальність проекту полягає у необхідності місця для розвитку багатьох видів спорту (футбол, легка атлетика, пауерліфтинг, боротьба греко-римська), що неможливо,  на даний момент, через відсутність сучасної спортивної інфраструктури як в м. Миргороді, так і в Миргородському районі. Для вирішення основних проблем проекту – фінансово-економічних, технічних, інфраструктурних, соціальних, необхідно створити відповідну матеріально-технічну базу, забезпечити нормальне функціонування спортивних будівель і споруд стадіону, створити необхідні санітарно-гігієнічні умови для занять фізичною культурою і спортом. Розв’язання даних проблем сприятиме залученню активної молоді та населення  до фізичного виховання і масового спорту, а також забезпечить належний рівень спортивної інфраструктури м.Миргород та Миргородського району.

Перелік заходів проекту:

 • загальнобудівельні роботи західної трибуни;
 • придбання устаткування західної трибуни;
 • загальнобудівельні роботи підтрибунного простору;
 • облаштування опалення підтрибунного простору;
 • облаштування водопостачання та каналізації;
 • придбання устаткування та обладнання пожежогасіння;
 • облаштування електропостачання підтрибунних приміщень;
 • придбання устаткування електрообладнання;
 • облаштування пожежної сигналізації;
 • облаштування тривожної сигналізації.

Очікувані результати проекту:

·              забезпечено техногенну безпеку та технічну справність підтрибунного простору стадіону стадіону "Старт";

·              облаштовано ділянку, прилеглу до території західної трибуни;

·              створено сприятливі умови для подальшого розвитку та популяризації фізичної культури і спорту;

·              зменшено кількість дитячої і підліткової захворюваності;

   -              створено умови для здорового дозвілля мешканців, особливо молоді;

   -              створено належні умови для занять олімпійськими видами спорту;

·              започатковано сталий розвиток розбудови спортивної інфраструктури;

·              здійснено заходи щодо енергозбереження;

   -              підвищено загальний рівень фізичної культури територіальної громади м. Миргорода та Миргородського району;

   -              диверсифікація видів туризму у місті (спортивний туризм вболівальників та спортсменів).

Цільовими групами проекту є населення міста (41,0 тис. мешканців), туристи та відвідувачі міста, та учасники спортивних змагань різного рівня.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування.

Загальна вартість проекту складає 10 263,173 тис грн. Фінансування проекту планується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 7 184,221 тис. грн. (70,0%), за рахунок міського бюджету(30,0 %) – 3 078,952 тис. грн.

Організації-партнери, співвиконавці проекту. Миргородська міська рада, відділ капітального будівництва Миргородської міської ради, дитячо-юнацька спортивна школа.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

Миргород – місто обласного значення  Полтавської області. Миргород  розташований у Північно-Західній частині Полтавської області, відстань до міжнародного аеропорту Бориспіль – 200 км., від найбільших міст України (Київ, Харків, Дніпропетровськ) – 250 км. Станом на 01.01.2016 року населення міста склало 41,0 тис. чол. Основними галузями економіки є туризм, харчова та переробна промисловість, торгівля. Головним природним даром громади міста є унікальні цілющі властивості миргородського джерела, відкриті близько 85 років тому. Завдяки цьому Миргород став одним із найвідоміших курортів, який водночас може прийняти більше 3000 бажаючих оздоровитись. Природні території міста Миргорода Полтавської області визнано курортом державного значення, що стало новим етапом у розвитку міста. За рік Миргород відвідує близько 30 тис. гостей.

Одним із пріоритетних завдань міської влади є зберегти та примножити рекреаційний потенціал, сприяти збільшенню кількості туристів у місті. Проведення спортивних змагань, наявність розгалуженої інфраструктури спортивних об’єктів є одним із факторів, що збільшує туристичну привабливість міста.

Миргород славиться значними спортивними досягненнями: спортивні заклади міста виховали десятки майстрів спорту, членів збірних України з численних видів спорту, футболістів, що зараз грають на найвищому рівні.

На превеликий жаль, сьогодні розвиток спорту у місті стримує ряд проблем, а саме:

 • фінансово-економічні – обмеженість матеріальної бази міського бюджету не дає змогу забезпечити належний рівень інфраструктури спортивних об’єктів;
 • технічні – моральне та фізичне зношення спортивних будівель та споруд унеможливлюють їх нормальне функціонування;
 • інфраструктурні – діючі спортивні об’єкти і споруди не здатні забезпечити належних умов для занять фізкультурою і спортом;
 • соціальні – відсутність умов для розвитку фізкультури та спорту негативно впливає на здоров'я населення, особливо дітей та молоді, підвищує соціальну напругу, спричиняє соціальні негаразди (злочинність, наркоманія тощо).

Проект "Реконструкція стадіону "Старт" по вул. Гоголя, 175 в м. Миргороді" направлений на вирішення проблем у сфері спортивної інфраструктури як міста Миргорода, так і Миргородського району.  Згідно рішення двадцять п’ятої сесії Миргородської міської ради шостого скликання від 09.11.2012 року «Про реорганізацію комунальних спортивних закладів» стадіон "Старт" є структурним підрозділом Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи та її головною навчально-спортивною базою.

У 2015 році на стадіоні проведено 56 офіційних спортивно-масових заходів: зональні та фінальні обласні змагання на призи Клубу «Шкіряний м’яч», ігри чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Полтавської області по чотирьох вікових групах, ігри Чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд І ліги, фінальні змагання міської Спартакіади серед трудових колективів міста,  зональні змагання обласної Спартакіади учнівської молоді,  змагання серед учнівської молоді Миргородського району з легкої атлетики та футболу, турніри з футболу та волейболу серед ветеранів спорту та інші.

Спортивний інтерес молоді постійно зростає. Так, на базі ДЮСШ в 2016 році працює сім відділень з таких видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, боротьба греко-римська, легка атлетика, пауерліфтинг, шахи. Спортивними заняттями охоплено 506 вихованців. Також стадіон «Старт» це єдина спортивна споруда міста та району, що в змозі приймати масові змагання з футболу та інших ігрових видів спорту, а також  "королеви спорту" – легкої атлетики. Аварійність споруди, невідповідність санітарним вимогам існуючих приміщень, відсутність умов для занять спортом у зимовий період (внутрішні приміщення не опалюються), неналежний рівень інфраструктури на об’єкті (роздягалень, душових тощо) стримує подальший розвиток спорту у регіоні. Тренери-викладачі відділень футболу та легкої атлетики ДЮСШ та їх 220 вихованців в зимовий період позбавлені можливості якісного проведення навчально-тренувальних занять, що негативно впливає на досягнення високих спортивних результатів.

Підставою для реалізації даного проекту є Конституція України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фізичну культуру і спорт", розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року", постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу".

Відповідність проекту Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку регіону.

Даний проект відповідає:

- цілі державної регіональної політики "Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток". Затверджено Постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку" від 06 серпня 2014 року     № 385 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/385-2014-%D0%BF).

- цілі Стратегія розвитку Полтавської області на період до 2020 року  "Розвиток людського капіталу", завдання 1.1.6. «Розвиток масової фізичної культури та спорту серед усіх категорій населення» та спрямований на виконання завдання по облаштуванню та приведенню до належного рівню інфраструктури спортивних закладів міста. Затверджено рішенням двадцять шостої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 16 січня 2015 року (http://www.adm-pl.gov.ua/page/strategiya-rozvitku-poltavskoyi-oblasti-do-2020-roku)

Мета та завдання проекту

Метою проекту є створення та розвиток інфраструктури для занять спортом в Миргородському районі на базі стадіону «Старт».

Завдання проекту:

 

 • реконструкція західної трибуни з підтрибунним простором стадіону «Старт» по вул. Гоголя, 175 в м. Миргороді;
 • зменшення кількості дитячої і підліткової захворюваності;
 • створення умов для занять спортом в зимовий період;
 • збільшення чисельності вихованців ДЮСШ.

Реконструкція стадіону «Старт»  є способом вирішення низки проблем у сфері спортивної інфраструктури міста. Це єдина спортивна споруда у м.Миргороді та Миргородському районі, яка в змозі приймати масові змагання з футболу та інших ігрових видів спорту. Але, неналежний рівень спортивних будівель для занять фізичною культурою і спортом, умови перебування під час тренувань і змагань взимку, а саме з футболу, легкої атлетики, пауерліфтингу, боротьби греко-римської (220 вихованців), тягне за собою низку проблем, які впливають на здоров’я дітей, подальші спортивні досягнення молоді на всіх щаблях спортивного олімпу та, загалом, на розвиток фізичної культури і спорту. Це є підставою для здійснення проекту, що вирішить питання розвитку інфраструктури для занять спортом в Миргородському районі на базі стадіону «Старт».

Опис діяльності у рамках проекту

Проект реалізовується на території м. Миргорода та Миргородського району. Цільовими групами проекту є населення міста (41,0 тис. чол.), туристи та відвідувачі міста, а також учасники спортивних змагань різного рівня.

Заходи по реконструкції спортивного стадіону включають в себе будівельні роботи, роботи по встановленню пожежної та тривожної сигналізації, а саме:

 • загальнобудівельні роботи західної трибуни;
 • придбання устаткування західної трибуни;
 • загальнобудівельні роботи підтрибунного простору;
 • облаштування опалення підтрибунного простору;
 • облаштування водопостачання та каналізації;
 • придбання устаткування та обладнання пожежогасіння;
 • облаштування електропостачання підтрибунних приміщень;
 • придбання устаткування електрообладнання;
 • облаштування пожежної сигналізації;
 • облаштування тривожної сигналізації.

Даний проект базується на розроблених проектних рішеннях з реконструкції стадіону "Старт", а саме: санітарно-технічних, електротехнічних, архітектурно-будівельних та технологічних рішеннях,  проекті організації будівництва, автоматичній установці пожежної сигналізації. Місцеве правове супроводження та регулювання заходів за проектом передбачено прийняттям відповідних рішень Миргородської міської ради.

Внутрішній моніторинг та координація заходів за проектом протягом його реалізації здійснюватиметься замовником будівництва (відділ капітального будівництва Миргородської міської ради), підрядною будівельною організацією, службою технічного і авторського нагляду і громадськістю міста.

Здійснює проект замовник будівництва (відділ капітального будівництва Миргородської міської ради) та підрядна будівельна організація, яка буде визначена за результатами проведення конкурсного відбору.

                  Наявність експертних висновків, погоджень, сертифікатів, документів дозвільного характеру. Виготовлений проект «Реконструкція стадіону "Старт" по             вул. Гоголя, 175 в м. Миргороді», позитивний висновок Філії ДП "Укрдержбудекспертизи" у Полтавській області від 29.04.2016 року № 17-0237-16П.

На момент подання проекту реконструкцію об'єкту не розпочато, відповідно, жодних ресурсів на виконання будівельних робіт не використано. Замовником було лише профінансовано роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи в сумі 44,299 тис. грн.

Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкту становить 10263,173 тис. грн. Об’єкт будівництва комунальної форми власності і після здачі його в експлуатацію буде переданий на баланс Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи із збільшенням балансової вартості стадіону. Прогнозовані показники співфінансування за кошти ДФРР становлять  7184,221 тис. грн.. (70%), кошти міського бюджету 3078,952 тис. грн.(30%).

Вплив реалізації інвестиційної програми (проекту) на навколишнє природне середовище. Реалізація проекту не призведе до негативного впливу на навколишнє середовище. Реконструкція підтрибунних приміщень передбачає облаштування опалення даних приміщень. Незначна площа опалення не матиме значного впливу на викиди СО2 в повітря.

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту.

Впровадження проекту дозволить отримати довгострокові та короткострокові перспективні наслідки, оскільки направлений на вирішення проблем у сфері спортивної інфраструктури м. Миргорода та Миргородського району. Стадіон "Старт" являє собою головну навчально-спортивну базу Миргородської ДЮСШ та єдину спортивну споруду міста, що в змозі приймати масові змагання з футболу, інших ігрових видів спорту, а також з "королеви спорту" – легкої атлетики.

Реалізація даного проекту надасть можливість якісного проведення навчально-тренувальних занять з вихованцями відділень ДЮСШ протягом цілого року, матиме позитивний наслідок для досягнення ними високих спортивних результатів. Окрім цього, створення сучасної спортивної бази в місті дасть змогу використовувати її для проведення навчально-тренувальних занять, змагань таким структурам, як міський футбольний клуб «Миргород» та спортивним клубам з різних видів спорту, міської Спартакіади серед трудових колективів, міських,  районних та обласних змагань в залік Спартакіади учнівської молоді змагань, спортивних змагань ветеранів спорту. 

Результатом реалізації проекту стане також створення нових робочих місць для обслуговуючого персоналу та фахівців спортивного комплексу.

Результативність проекту направлена на створення умов для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення для зміцнення здоров’я з урахуванням інтересів, здібностей та індивідуальних особливостей, забезпечення функціонування та розвиток дитячо-юнацького спорту в місті, розбудови спортивної інфраструктури, у тому числі будівництва та модернізації спортивних споруд, із залученням коштів інвесторів.

При впровадженні проекту будуть досягнуті наступні результати:

 • забезпечено техногенну безпеку та технічну справність підтрибунного простору стадіону стадіону "Старт";
 • облаштовано ділянку, прилеглу до території західної трибуни;
 • створено сприятливі умови для подальшого розвитку та популяризації фізичної культури і спорту;
 • зменшено кількість дитячої і підліткової захворюваності;
 • створено умови для здорового дозвілля мешканців, особливо молоді;
 • створено належні умови для занять олімпійськими видами спорту;
 • започатковано сталий розвиток розбудови спортивної інфраструктури;
 • здійснено заходи щодо енергозбереження;
 • підвищено загальний рівень фізичної культури територіальної громади м. Миргорода та Миргородського району;
 • диверсифікація видів туризму у місті (спортивний туризм вболівальників та спортсменів).

 

Очікувані результати

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Реконструкція стадіону «Старт»

Аварійний стан  підтрибунного приміщення стадіону «Старт»

Реконструкція  підтрибунного прміщення стадіону «Старт»

 

 

Відмінний стан  підтрибунного прміщення стадіону «Старт»

Стадіон підтримується в належному стані

Стадіон підтримується в належному стані

Миргородська ДЮСШ

Створення сприятливих умов для подальшого розвитку фізичної культури і спорту

Невідповідність сучасним вимогам навчальних приміщень для занять фізичною культурою і спортом 

Відмінний стан приміщень для занять фізичною культурою і спортом

 

 

Проведення тренувань та спортивних змагань відповідно до графіку

Проведення тренувань та спортивних змагань відповідно до графіку

Проведення тренувань та спортивних змагань відповідно до графіку

Миргородська ДЮСШ

 

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Зменшення кількості дитячої і підліткової захворюваності

100% (існуючий рівень)

100% (існуючий рівень)

 

 

98%

97%

96%

За резуль-татами статистичних досліджень

Чисельність вихованців ДЮСШ в зимовий період

220 чол.

220 чол.

 

 

230 чол.

240чол.

250 чол.

Миргородська ДЮСШ

 
Фінансова сталість

Утримання реконструйованого стадіону «Старт» буде здійснюватися за кошти міського бюджету. Основними факторами ефективності та економічної діяльності впровадження даного проекту є:

- скорочення витрат місцевого бюджету на реконструкцію об'єкту та можливість направляти  кошти на соціально-економічний розвиток стадіону;

- поширення та використання досвіду реконструкції стадіону на інші об’єкти інфраструктури;

            Діяльність за проектом передбачає подальший розвиток й функціонування стадіону для проведення занять з фізичної культури, тренувань та різноманітних змагань,  як для дітей так і для дорослих. Такий стадіон дозволить проводити міські, районні та інші змагання, як серед дітей так і серед аматорів спорту.

Інстуційна сталість

Проект направлений на модернізацію спортивної інфраструктури міста. Створення належних умов для духовного, інтелектуального, спортивного розвитку та творчої самореалізації дітей та молоді, організація та проведення різного рівня змагань, оздоровчих заходів дасть змогу втілювати в життя здоров’язберігаючі технології, співпрацю з іншими спортивними закладами регіону. Сучасний стадіон має стати початком відродження спортивної інфраструктури, популяризації в місті фізичної культури та спорту. Поліпшення кількісно-якісних показників експлуатації стадіону «Старт» матиме позитивні наслідки для всієї територіальної громади і для цільових груп проекту зокрема.

Політична сталість

Спортивний комплекс, що знаходиться в місті Миргород, єдиний подібний заклад на весь Миргородський район. Впроваджений проект приноситиме результати незалежно від політичної ситуації у місті чи країні, отже є політично сталим. Реалізація проекту покращить розвиток міста та району в галузі спорту, ставлення населення до влади загалом, зміцнить імідж та політичне становище влади на всіх рівнях, знизить соціальну напругу. Вплив результатів реалізації проекту забезпечує вдосконалення стилю та норм управлінської поведінки в структурах влади, громади, що також приведе до позитивного ефекту.

Інновація

Інноваційність проекту полягає у об'єднанні зусиль держави та органу місцевого самоврядування задля спільної реалізації інвестиційного проекту з врахуванням вимог та побажань громадськості. Завдяки спільним намаганням результатом стане оновлений стадіон, який буде відповідати всім дотриманим нормам і правилам, а також підвищенню загального рівня фізичної культури і спорту територіальної громади м. Миргорода.

Заходи з інформування громади про проект та/або участь громади/громад в його розробленні. Миргородською міською радою проведені громадські слухання з доцільності подання проекту до Державного фонду регіонального розвитку. Також громадськість була поінформована про обговорення проектів, що будуть подаватись на участь у конкурсі до регіональної комісії, за допомогою висвітлення в газеті «Миргород – наш дім» від 12 травня 2016 року, в інформаційному випуску міської телестудії «Миргород» та на сайті Миргородської міської ради від 05.05.2016 року було оголошено про початок обговорення, а від 10.05.2016 року було висвітлено проведені громадські слухання. На засіданні Громадської Ради міста було підтримано реалізацію проекту по реконструкції єдиного стадіону в місті, як першочерговий та необхідний проект в першу чергу для дітей та молоді.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2017 Місяць 1 Придбання устаткування та обладнання засобів пожежогасіння 5.717 2.492 0
2017 Місяць 2 Придбання устаткування західної трибуни 1451.834 622.256 0
2017 Місяць 3 Придбання устаткування електрообладнання 27.21 11.738 0
2017 Місяць 4 Загальнобудівельні роботи західної трибуни 2025.053 867.923 0
2017 Місяць 5 Загальнобудівельні роботи підтрибунного простору 2765.911 1185.389 0
2017 Місяць 6 Облаштування опалення підтрибунного простору 271.698 116.443 0
2017 Місяць 8 Облаштування водопостачання та каналізації 209.52 89.894 0
2017 Місяць 10 Облаштування електропостачання підтрибунних приміщень 321.329 137.209 0
2017 Місяць 11 Облаштування пожежної сигналізації 100.489 43.168 0
2017 Місяць 12 Облаштування тривожної сигналізації 5.46 2.44 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Придбання устаткування та обладнання пожежогасіння 8.209 5.717 2.492 0
Придбання устаткування західної трибуни 2074.09 1451.834 622.256 0
Придбання устаткування електрообладнання 38.948 27.21 11.738 0
Загальнобудівельні роботи західної трибуни 2892.976 2025.053 867.923 0
Загальнобудівельні роботи підтрибунного простору 3951.3 2765.911 1185.389 0
Облаштування опалення підтрибунного простору 388.141 271.698 116.443 0
Облаштування водопостачання та каналізації 299.414 209.52 89.894 0
Облаштування електропостачання підтрибунних приміщень 458.538 321.329 137.209 0
Облаштування пожежної сигналізації 143.657 100.489 43.168 0
Облаштування тривожної сигналізації 7.9 5.46 2.44 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 10263.173 7184.221 100 3078.952 100 0 0
КЕКВ 3142 10263.173 7184.221 100 3078.952 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 7184.221 70
Бюджет заявника 3078.952 30
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Партнер
Повна назва Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради
Організаційно-правова форма установи Орган виконавчої влади
Поштова адреса 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Я. Усика, 7
Контактна особа Начальник відділу Муровий Микола Володимирович
Телефон/факс 0535552700 / 0535552700
Адреса електронної пошти vkb_2013@ukr.net
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 5
Роль у підготовці проекту Виконавець проекту
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради виступає виконавцем проекту, проводить технічний та організаційний нагляд. Виступають замовником проектно-кошторисної документації та будівництва. виступає виконавцем проекту, проводить технічний та організаційний нагляд. Виступають замовником проектно-кошторисної документації та будівництва.
Партнер
Повна назва Миргородська міська рада
Організаційно-правова форма установи Орган місцевого самоврядування
Поштова адреса 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Незалежності, 17
Контактна особа Усик Тетяна Дмитрівна
Телефон/факс 0506861651 / 0535552221
Адреса електронної пошти mirgorodinvest@gmail.com
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 125
Роль у підготовці проекту Ініціатор проекту
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Миргородська міська рада є ініціатором проекту, має наявні людські та фінансові ресурси щодо освітньої кампанії та поширення досвіду проекту
Партнер
Повна назва Дитячо-юнацька спортивна школа
Організаційно-правова форма установи Орган місцевого самоврядування
Поштова адреса 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 157
Контактна особа Супруненко Анатолій Павлович
Телефон/факс 0535556555 / 0535556555
Адреса електронної пошти mir.sport-school@bk.ru
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 34
Роль у підготовці проекту Поточний моніторинг та управління проектом
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Дитячо-юнацька спортивна школа проводить роботу за наступними напрямами: • участь у PR-кампанії. • інформаційна підтримка виконавців Проекту; • надання методичної допомоги у проведенні заходів з метою поширення інформації про виконання Проекту; • поширення інформації про Проект в засобах масової інформації та в мережі Інтернет
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуСоломаха Сергій Павлович
Назва посадиМіський голова
Поштова адреса37600 Полтавська область, м.Миргород, вул. Незалежності, 17
Телефон та мобільний(05355) 5-25-01
Факс(05355) 5-22-21
E-mailmmrada@ukr.net
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуУсик Тетяна Дмитрівна
Місце роботиМиргородська міська рада
Назва посадиНачальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту
Звання
Адреса для листування з керівником проекту37600 Полтавська область, м.Миргород, вул. Незалежності, 17
Телефон та мобільний(05355) 5-33-21, +380506861651
Факс(05355) 5 22 21
E-mailmirgorodinvest@gmail.com
;