РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту026552-КО
Назва проектуБудівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області
ЗаявникБородянська районна державна адміністрація
Технічне завдання2.2.1. Розбудова системи «Освіта впродовж життя»
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіону2.2.1.Розбудова системи "освіта впродовж життя"
Період реалізації проектуЗ 02.2020 по 12.2021
ОбластьКиївська
РайонБородянський
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ
Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

Микулицька ЗОШ І-ІІІ ступенів розміщується у 4-х пристосованих приміщеннях, окремі з них збудовані уже більше 100 років тому.

Шкільні приміщення розташовані по різні сторони вулиці Яковенка, тому учні протягом навчального дня змушені постійно переходити вулицю, що створює небезпеку для їх життя. Також, відповідно до припису районної СЕС, у школі не витримується санітарно-захисна зона, оскільки корпуси впритул прилягають до діючого кладовища.

Оскільки приміщення школи нетипові, застарілі, у закладі відсутні спортивна та актова зали; харчоблок розташований у пристосованому приміщенні на недостатній площі.

У жовтні 2007 року в с. Микуличі за ініціативи місцевої громади та підтримки райдержадміністрації було розпочато будівництво нового навчального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 350 місць". Кошторисна вартість об’єкта на той час складала 27 727,224 тис. грн.

Для виготовлення проектно-кошторисної документації та початку будівництва школи районом залучено 13653,3 тис. грн. інвестиційних коштів.

У зв'язку з тим, що цих коштів було недостатньо, у 2010 році об’єкт включено у Перелік об’єктів, фінансування яких передбачається за рахунок коштів державного бюджету.

Замовником будівництва є Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації. Проектно-кошторисна документація виготовлена ТОВ «Укржитлопроект».

У 2010 році за підтримки Київської ОДА будівництво було продовжено.

У період з 2007 по 2012 роки на будівництві освоєно 20 364,406 тис. грн.

Виконано загально будівельні роботи першого поверху на 100% та на 70% - другого поверху школи; на 100% - будівельні роботи котельні, пожежних резервуарів та насосної станції пожежогасіння.

З січня 2011 року роботи з будівництва закладу призупинено у зв’язку з відсутністю фінансування.

На будівництві терміново необхідно завершити роботи з мурування стін другого поверху, змонтувати перекриття другого поверху та влаштувати дах, щоб уникнути руйнування зведених стін.

Кошторисна вартість об'єкту в цінах 2012 року складала 56 134,15 тис. грн. (експертний звіт від 31.08.2012 № 10-083008-12/П/КД).

Згідно експертного звіту № 01-0694-18-ЦБ від 21.08.2018 році загальна кошторисна вартість складає – 188761,538 тис.грн. Станом на 01.01.2020 залишкова вартість становить 52 268,169 тис.грн.

Щодо організації навчально-виховного процесу у 2016/2017 навчальному році  у Микулицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів навчалося 192 учні.

З 01 вересня 2017 року школу відвідує 206 учнів, тобто в середньому щороку набір до початкових класів збільшується на 15-20 учнів.

Відповідно класи переповнені, місць для встановлення додаткових парт не вистачає. Контингенти учнів у перспективі будуть збільшуватися, оскільки у 2-3 кілометрах від школи знаходяться три найбільші селища району, а саме: Клавдієве-Тарасове, Немішаєве, Бабинці, в яких будуються нові житлові масиви, а місцеві школи переповнені.

Даний заклад буде задовольняти освітні та культурні потреби учнів району: зручність розташування закладу дає можливість підвозити учнів шкільними автобусами із 5-ти населених пунктів.

Проект виготовлено відповідно до всіх вимог щодо доступності до навчального закладу. У приміщенні передбачені ліфт, вбиральні для осіб з особливими потребами.

Мета та завдання проекту

Головною метою даного проекту: є забезпечення навчальним закладом мешканців села, який дасть змогу отримати 360 нових учнівських місць

Мета проектів полягає у вирішенні економічних нововведень з метою отримання заощаджень та на належному рівні забезпечення підвищення умов та якості освіти. Підвищення привабливості проживання в міських, селищних та сільських місцевостях. Крім того, відповідний об’єкт має будівельну готовність 58%, у разі добудови даного об’єкту дасть змогу зменшити обсяги незавершеного будівництва.

Проект школи І-ІІІ ступенів в с.Микуличі виконано на замовлення центру сприяння економічного розвитку Бородянського районного відділу освіти. На ділянці, яка межує з автодорогою Київ-Ковель та землями загального користування сільської ради (вулиця), передбачається будівництво середньої школи І-ІІІ ступенів, учбової теплиці, котельні, спортивного ядра. Площа земельної ділянки , яка відведена під будівництво, становить 9,4 га. Межами земельної ділянки школи є: з північно-східної сторони – землі, надані в постійне користування службі автомобільних доріг в Київській області; з північно-західної сторони – землі загального користування сільської ради вул. Соборна; з інших сторін – земельні ділянки, надані громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків. Рельєф ділянки рівнинний. Заїзд на територію школи передбачено по вулиці Соборній. Проїзд по території ділянки завширшки 5,5 м забезпечує безперешкодний доступ машин до будівлі школи, а також до господарських приміщень. Для комфортного перебування учнів на території школи передбачено влаштування рекреаційних майданчиків з твердим покриттям та декоративним озелененням. Покриття проїзду виконується з асфальтобетону. Всі майданчики обладнані сучасними малими архітектурними формами з використанням, переважно дерева та металу. Також передбачається влаштування шумозахисного паркану по периметру ділянки. Школа запроектована в 2-х поверховій будівлі, в якій передбачається навчальні приміщення V-XІІ класів, універсально-групові приміщення для позакласних занять, бібліотека, приміщення медичного обслуговування, харчоблок, адміністративно-службові та допоміжні приміщення – вестибюль, рекреації, гардероби, санітарні вузли.

Навчальні приміщення ІІ-ІІІ ступенів навчання за функціональною ознакою виділені в окремі блоки гуманітарний, фізико-математичний та природничий розміщуються на другому поверсі.

Склад, площі приміщень і функціонально-планувальна структура школи забезпечує застосування системи навчання: класно-урочної – для початкової школи, кабінетної - для учнів V-XІІ класів. Класні приміщення розраховані на проведення занять у приміщеннях закріплених за кожною групою.

Щодо технологічного процесу їдальні  входять необхідні виробничі та допоміжні приміщення: завантажувальна, гарячий цех, м'ясо-рибний цех, овочевий цех, мийна столового посуду, мийна кухонного посуду. Мийна тари, комора для відходів, обідня зала, комора для сухих продуктів, комора для овочів, холодильні камери, кімната для персоналу, санвузол для персоналу, які розташовані на 1-му поверсі. Склад всіх груп приміщень їдальні запроектований  з урахуванням технологічних, санітарних вимог, забезпеченням послідовності та поточності технологічного процесу від приймання товарів до його реалізації, площа яких визначена і затверджена в "Програмі – завданні на розробку проекту"

На першому поверсі розміщений медичний блок приміщень. Набір і площа приміщень визначена в "Програмі – завданні на розробку проекту"

Теплозабезпечення об’єкту передбачено від запроектованої котельні з двома газовими опалювальними приладами, які будуть обладнанні газовими пальником.

Проект котельної ЗОШ І-ІІІ ступенів в с.Микуличі Бородянського району з двома газовими опалювальними Приладами, які будуть обладнані газовим пальником.

Опис діяльності у рамках проекту

Період виконання

Захід

 
 

2020 Півріччя 1

Будівельно-монтажні роботи

 

2020 Півріччя 2

Будівельно-монтажні роботи

 

2021 Півріччя 1

Будівельно-монтажні роботи

 

2021 Півріччя 2

Будівельно-монтажні роботи та придбання устаткування

 
Очікувані результати

 

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області

51 % ступінь буд. готовності

70% ступінь буд. готовності

100% ступінь буд. готовності

- Ведення в експлуатацію

-

Забезпечення 360 уч. місць 78 робочих місць

-

-

Фінансова сталість
Інстуційна сталість
Політична сталість
Інновація
ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2020 Півріччя 1 Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області 7590.288 1500 0
2020 Півріччя 2 Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області 7590.288 1500 0
2021 Півріччя 1 Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області 14231.378 2812.418 0
2021 Півріччя 2 Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області 14231.378 2812.419 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області 52268.169 15180.576 3000 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 52268.169 15180.576 100 3000 100 0 0
Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі Бородянського району Київської області 52268.169 15180.576 100 3000 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 43643.332 83.5
Бюджет заявника 8624.837 16.5
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуБарчан Віктор Анатолійович
Назва посадиТ.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації
Поштова адресасмт.Бородянка , вул.Центральна 331
Телефон та мобільний0(4577) 5-63-01
Факс(04577) 5-63-01
E-mailborodyanka_rda@rdabr.gov.ua
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуКухар Валентина Іванівна
Місце роботиВідділ освіти Бородянської районної державної адміністрації
Назва посадиНачальник відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації
Звання
Адреса для листування з керівником проекту
Телефон та мобільний(045-77) 5-15-48
Факс
E-mailosvitabor@ukr.net
;