РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту026178-КО
Назва проектуРеконструкція трибун з влаштуванням універсального ігрового майданчику на території стадіону "Колос" по вул. Цвіткова, 39 в м. Тетіїв Київської області
ЗаявникТетіївська міська рада
Технічне завдання
Тематичний напрям реалізації проектуПроект добровільно об’єднаних територіальних громад
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіонуСтратегічна ціль 2. Висока якість життя людини Операційна ціль 2.3. Забезпечення здорового способу життя людини 2.3.4.4) Спортивні стадіони та футбольні поля зі штучним покриттям на території Київської області
Період реалізації проектуЗ 05.2020 по 11.2020
ОбластьКиївська
Районм.Тетіїв
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ
Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

В Тетіївській міській ОТГ нараховується 21557 чол., які проживають в 19 населених пунктах. З них 4132 чол. – діти дошкільного і шкільного віку (Додаток 2).

Територія Тетіївської міської ОТГ має досить розвинуту мережу спортивних шкіл та гуртків, проте відсутність на території громади об’єктів інфраструктури, де створені повноцінні умови для занять спортом, призводить до того, що багато молоді  піддається небажаному впливу вулиці, кафе, більшу частину свого часу проводить за комп’ютером, веде малорухливий спосіб життя. В результаті підвищується  рівень злочинності, асоціальної поведінки, пияцтва, тютюнопаління, підвищується рівень захворюваності.  Звідси випливає гостра потреба у створенні нормальних умов для занять спортом та розвитку фізичної культури на території громади, забезпеченні умов для проведення здорового дозвілля.  

Дану проблему можна вирішити шляхом будівництва на території громади сучасного спортивного баскетбольно-волейбольного майданчика на стадіоні «Колос» в м. Тетієві Київської області по вул. Цвіткова, 39 з штучним покриттям, де любителі гри у баскетбол та волейбол зможуть займатись.  Крім того такий майданчик у центрі об’єднаної територіальної громади, дасть можливість по максимуму залучити жителів сільських населених пунктів до занять спортом та ведення здорового способу життя.

Соціально-економічні аспекти вирішення проблеми у проектний спосіб: Реконструкція трибун з влаштуванням універсального ігрового майданчику на території стадіону «Колос» по вул. Цвіткова, 39 в м. Тетіїв Київської області дасть змогу:

• забезпечити спортивною інфраструктурою не тільки територію громади а і район в цілому;

• популяризувати здоровий спосіб життя серед населення;

• підвищити рівень спортивної обізнаності;

• підвищити інвестиційну привабливість регіону та забезпечення міжрегіонального партнерства;

• створити хорошу базу професійних тренерів та обслуговуючого персоналу;

• залучити громадян у спортивний конкурентоспроможний розвиток регіону;

• забезпечити участь громадян у вирішенні питань благоустрою району, підвищити рівень свідомості та відповідальності.

Даний Проект відповідає Державній Стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 (офіційний веб-сайт http://dfrr.minregion.gov.ua  та офіційний веб-сайт ВР України http://zakon4.rada.gov.ua), Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 р. офіційний веб-сайт Київської обласної державної адміністрації  http://koda.gov.ua/  та Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року http://koda.gov.ua/normdoc/pro-skhvalennya-proektu-planu-zakhodiv-i/

Цільові групи Проекту:

Цільова аудиторія – населення Тетіївської ОТГ та району (близько 31 тис. осіб).

Мета та завдання проекту

Метою проекту є проведення робіт з реконструкції трибун з влаштуванням універсального ігрового майданчику на території стадіону «Колос» по вул. Цвіткова, 39 в м. Тетіїв Київської області, збереження та зміцнення здоров’я мешканців громади, шляхом створення повноцінних  умов  для занять фізичною культурою та спортом на території Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади.

Завдання проекту:

  1. Створити сприятливі умови для занять спортом для мешканців територіальної громади, шляхом будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям;
  2. Збільшити частку дітей із сіл громади в спортивних гуртках на 10%;
  3. Профілактика асоціальної поведінки серед неповнолітніх;
  4. Зменшити рівень захворюваності населення на 10%;
  5. Збільшити кількість дітей у спортивних гуртках на 20%;
  6. Збільшити відвідуваність спортивних змагань на стадіоні «Колос» щонайменше на 20 %;
  7. Покращити естетичний вигляд міста.
Опис діяльності у рамках проекту

Короткий опис заходів Проекту

1. Проведення презентації проекту для жителів територіальної громади. Керівник проекту проведе збори громадян з метою ознайомлення жителів громади із завданнями та метою написання та реалізації даного проекту.

2. Створення робочої групи з реалізації проекту. Робочу групу створить міська рада з метою реалізації та координації заходів проекту. До складу групи будуть включені представники міської ради, виконавчого комітету та громадської організації.  Для визначення конкретних завдань та їх виконавців буде складено протокол про розподіл обов’язків між членами робочої групи.

3. Проведення робіт по реконструкції трибун з влаштуванням універсального ігрового майданчику на території стадіону «Колос» для гри у волейбол та баскетбол.

3.1 Членами робочої групи буде проведено аналіз ринку з метою обрання підрядної організації по виконанню будівельних робіт по найкращому співвідношенню ціна-якість (проведення тендерних процедур).

3.2 Проведення підрядною організацією будівельних робіт по влаштуванню спортивного майданчика для гри у баскетбол та волейбол площею 540 м. кв. та заміні місць для сидіння глядачів на трибунах, а саме:

- підготовка основи під спортивний майданчик;

- влаштування покриття захисних зон;

- влаштування огорожі спортивного майданчика;

- улаштування стійки волейбольно-тенісної з сіткою та стенду баскетбольного;                                                                

- влаштування синтетичного покриття;

- заміна місць для сидіння глядачів на трибунах.

 4. Поширення інформації про результати реалізації проекту в громаді. Висвітлення ходу  реалізації проекту  та його ефективності в районних засобах масової інформації: газеті «Тетіївська земля» та на офіційному сайті селищної ради - http://tetiivmiskrada.gov.ua/. Встановлення на майданчику  інформаційної таблиці із зазначенням назви проекту, конкурсу та суми фінансування.

5. Проведення  моніторингу виконання проекту. Моніторинг ефективності досягнутих результатів шляхом опитування жителів громади через  офіційний  веб-сайт міської ради та проведення анкетування членами робочої групи.

6. Забезпечення своєчасного та повного надання звітності проекту шляхом  щомісячної здачі.

Проектно-кошторисна документація розроблена та є експертний висновок.

Прогнозні джерела фінансування: Державний фонд регіонального розвитку- кошти державного фонду регіонального розвитку -  4752,3258 тис. грн. (90%), кошти місцевого бюджету – 528,0262 тис. грн. (10%).

Очікувані результати

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Кількість жителів громади, що активно займаються спортом

10%

11%

 

 

15%

25%

 

Результати проведеного опитування серед жителів громади

Кількість проведених районних та обласних змагань з баскетболу та волейболу на території громади 0       10 20   За даними відділу культури, релігії, молоді та спорту ВК Тетіївської міської ради
Рівень простудних захворювань серед жителів громади 30% від загальної захворюваності       20% від загальної захворюваності     Дані Тетіївського КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги”
Фінансова сталість

Фінансування роботи спортивних гуртків та подальше утримання інфраструктурного об’єкту буде здійснюватися з місцевого бюджету.

Інстуційна сталість

Інституційна сталість реалізації даного проекту полягає у розширені мережі спортивної інфраструктури громади та є поштовхом  до розвитку спорту в місті. Право власності на спортивний майданчик буде встановлено шляхом передачі його  на баланс відділу культури, релігії, молоді та спорту ВК Тетіївської міської ради, який буде в подальшому утримувати та обслуговувати даний об’єкт.

Політична сталість

Політична сталість полягає у підвищенні рівня довіри до влади, як такої що дбає про комфортні умови та здоров’я жителів громади.

Інновація

Даний проект є інноваційним для місцевої територіальної громади, оскільки трансформації у проекті дають можливість  вдосконалити надання послуг жителям міста шляхом будівництва сучасного спортивного майданчика для волейболу та баскетболу із застосуванням новітніх технологій з покриттям “штучна трава”.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2020 Місяць 7 Реконструкція трибун з влаштуванням універсального ігрового майданчику на території стадіону 3696.2534 1584.1086 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Реконструкція трибун з влаштуванням універсального ігрового майданчику на території стадіону «Колос» по вул. Цвіткова, 39 в м. Тетіїв Київської області 5280.362 3696.2534 1584.1086 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 5280.362 3696.2534 100 1584.1086 100 0 0
Реконструкція трибун з влаштуванням універсального ігрового майданчику на території стадіону «Колос» по вул. Цвіткова, 39 в м. Тетіїв Київської області 5280.362 3696.2534 100 1584.1086 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 3696.2534 70
Бюджет заявника 1584.1086 30
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Партнер
Повна назва Відділ культури, релігії, молоді та спорту ВК Тетіївської міської ради
Організаційно-правова форма установи Орган виконавчої влади
Поштова адреса 09800, Київська область Тетіївський район м. Тетіїв вул. Януша Острозького, 5
Контактна особа Дідковська Аліна Василівна
Телефон/факс (04560) 5 / (04560) 5
Адреса електронної пошти viddilkulturiOTG@gmail.com
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 148
Роль у підготовці проекту Розробка ідеї проекту
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Здійснення громадського контролю за реалізацією пролекту на всіх його етапах.
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуМайструк Руслан Володимирович
Назва посадиміський голова
Поштова адреса09800, вул. Януша Острозького, 5, м. Тетіїв Київської обл.
Телефон та мобільний04560 5 27 44
Факс04560 5 27 44
E-mailmiskradatetiiv@gmail.com
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуКоцеруба Олена Олександрівна
Місце роботиВиконавчий комітет Тетіївської міської ради (Тетіївська міська об’єднана територіальна громада)
Назва посадизаступник міського голови
Званнязаступник міського голови
Адреса для листування з керівником проекту09800, вул. Януша Острозького, 5, м. Тетіїв Київської обл.
Телефон та мобільний04560 5 27 44
Факс04560 5 27 44
E-mailmiskradatetiiv@gmail.com
;