Новини

17 березня 2016 року в Мінрегіоні відбулось перше засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам за

17.03.2016

На комісії було розглянуто переліки інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, наданих 11 облдержадміністраціями (Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Закарпатською Київською, Полтавською, Рівненською, Тернопільською, Харківською, Хмельницькою, Чернівецькою) та Київською міською державною адміністрацією. 
За результатами розгляду пропозицій Міжвідомчою комісією рекомендовано включити до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році» 219 проектів (в т.ч. 5 проектів погашення кредиторської заборгованості на суму 955,639 тис. гривень), в обсязі 1 009 598,420 тис. гривень (пропозиції 10 областей та міста Києва).