Кіровоградська

НОВИНИ РЕГІОНУ

02.04.2018 Оголошення про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

Оголошення про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році 06 квітня 2018 року о 14.00 годині в малій залі обласної державної адміністрації відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Засідання обласної комісії транслюватиметься в режимі он-лайн на офіційному веб-сайті Кіровоградської облдержадміністрації за електронною адресою: ( http://kr-admin.gov.ua/start.php?q=Video/video.html).

04.07.2017 Визначення остаточного переліку на 2017 рік

Обласна комісія визначить остаточний перелік об’єктів спортивної інфраструктури для фінансування з ДФРР Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання обласної комісії щодо визначення спортивних об"єктів для фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. Сергій Коваленко зауважив, що на реалізацію проектів спортивної інфраструктури Кіровоградської області передбачено 6,34 млн. грн., що складає 10% від загальної суми фінансування з ДФРР. Як зазначила начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова, на попередньому засіданні комісії складено рейтинг проектів з урахуванням резерву коштів Фонду. Остаточний перелік об’єктів спортивної інфраструктури комісія визначить до 6 липня. Під час засідання наголошено, що реалізація проектів-переможців за кошти ДФРР відбудеться лише після їх погодження Міністерством молоді та спорту.


ВСІ НОВИНИ РЕГІОНУ

РЕГІОНАЛЬНА КОМІСІЯ

Контактні дані регіональноного адміністратора
Щорба Євгеній Володимирович
public@oblarch.kr-admin.gov.ua
(0522) 24 66 82
м. Кіровоград, вул. Дворцова, 32, 4 поверх, каб. 407