Технічне завдання

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 196 учнів в с.Корчик Шепетівського району-будівництво (коригування робочого проекту)

1. Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 196 учнів в с.Корчик Шепетівського району-будівництво (коригування робочого проекту)

2. Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект 

3. Мета та завдання проекту 

Будівництво школи значно покращить умови перебування та навчання дітей.

4. Територія, на яку проект матиме вплив

Шепетівський район

5. Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

1661 чол.

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

На сьогоднішній день будівництво школи обов’язкове тому, що навчання учнів проводиться у старих приміщеннях побудованих у 1940 – 1950 роках, які не відповідають вимогам нормативних актів.

7. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту, інновації проекту 

Після завершення будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 196 учнів в с. Корчик, Шепетівського району, Хмельницької області,  в даній будівлі буде розміщена школа на 196 учнів, призначена для виховання і навчання дітей з шести річного віку з універсальним використанням класних приміщень, для навчання двох вікових груп (1-4 і 5-11 класів). В школі передбачається підготовка дітей 5-ти річного віку з спальною кімнатою і кімнатою для занять, ігор і харчування, які розташовані в зоні молодших класів (1-4) і розраховані на 20 дітей.       Бібліотека з читальним залом на 12 учнів призначена для надання можливості учням в оволодінні навчальною, іноземною і художньою літературами, періодичними виданнями газет і журналів.

Кабінет інформатики призначений для ознайомлення учнів з комп’ютерною технікою, навчання учнів обчислювальним і математичним роботам, роботі в інтернеті і розрахований на 12 робочих місць.

Комбінована майстерня для оброблення деревини і металу призначена для навчання учнів навикам по обробці металу і деревини.

Спортивний зал з роздягальними, душовими і санвузлами дає можливість проведення занять всіх вікових груп учнів.

 Будівництво школи значно покращить умови перебування та навчання дітей.

Реалізації цього проекту, підвищить рівень економічного і соціального розвитку району, що відповідає державним цільовим програмам, а також пріоритетам розвитку регіонів, визначеним державною та регіональними стратегіями розвитку регіонів.

8. Основні заходи проекту 

Підвищення рівню економічного та соціального розвитку району, що відповідає державним цільовим програмам, а також пріоритетам розвитку регіонів, визначеним державною та регіональними стратегіями розвитку регіонів.

9. Період реалізації проекту (з (місяць / рік) - до (місяць / рік)

з 01.09.2015 по 31.10.2016

10. Обсяг фінансування проекту, тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

3333,3

5555,5

9429,2

18318,0

11. Джерела фінансування проекту

ДФРР - 3000,0 тис.грн., місцевий та районний - 333,3 тис.грн.

12. Учасники реалізації проекту та їх функції


Шепетівська районна державна адміністрація
 

13. Інша інформація щодо проекту (за потреби)