Технічне завдання

Реконструкція сільського будинку культури в с. Вербка, Чечельницького району, Вінницької області

    

         Актуальність проекту полягає у реконструкції сільського будинку культури в с. Вербка, Чечельницького району, Вінницької області, оскільки  село Вербка є одним із сіл Чечельницького району, де немає будинку культури. Село Вербка одне з найбільших сіл району, на його території проживає 1880   осіб, серед них 290 дітей віком від 18 років, 860 чоловік працездатного  віку. Завданнями представників органів влади є організація дозвілля дітей, молоді та інших верств населення, їх духовний, естетичний та культурний розвиток. Центром такого розвитку є будинок культури, який на даний час знаходиться у незадовільному стані та потребує реконструкції.

  Даний будинок культури має бути реконструйований, дієздатний і працювати на культурний та творчий розвиток жителів села.

Суспільство матиме згуртовану, культурно – збагачену громаду і сучасне село. Цей проект підвищить настрій та духовність громадян, допоможе самореалізуватися молоді сіл, згуртує різновікові категорії населення для втілення проблем та прийняття управлінських рішень спільно з органами місцевого самоврядування. Відродиться практика громадських робіт в місцях, що мають загальну суспільну користь.

  Вербський сільський будинок культури стане центром громадської активності.