Технічне завдання

Робочий проект будівництва міні котельної Олексіївської школи-гімназії в с.Олексіївка Новоайдарського району, Луганської області

Олексіївська школа – гімназія збудована в 1970 році ( вул. Центральна). Рік введення в експлуатацію топічної –10 1999 р. В теперішній час там навчається 160 дітей.

Теплопостачання будівлі забезпечує топочна. Яка вбудована в приміщенні школи – гімназії, а згідно постанови Новоайдарського районного сектору Головного управління Держтехногенбезпеки у луганській області вона повинна бути окремо розташованою від будівлі школи – гімназії. Протипожежна відстань визначається згідно таблиці 3.1 ДБН 360 – 92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», СНиП II -35 – 76 «Котельні» та ДБН В.2.5. – 20-2001 «Газопостачання».

Розташована топочна, яка вбудована в приміщенні школи – гімназії суперечить нормам техніки безпеки і може призвести до нещасних випадків, тому виготовлена проектна документація «Будівництво міні котельної Олексіївської школи – гімназії в с. Олексіївка Новоайдарського району Луганської області» для надійного та безпечного теплозабеспечення школи – гімназії».

Проект спрямований на створення безпечних умов навчання в Олексіївській школі-гімназії для 160 дітей, 16 вчителів, 7 працівників школи та мешканців с.Олексіївка, забезпечення дотримання санітарних норм з підвищенням температурного режиму з +12 - +14Сº градусів до +18+19Сº градусів, поліпшення рівня теплового комфорту в приміщеннях навчальних закладів, забезпечення економії бюджетних коштів в сумі 34148,7к0грн. завдяки зниженню споживання природного газу в кількості 3000 м³ на рік.