Технічне завдання

Реконструкція каналізаційних мереж та очисних споруд центральної районної лікарні м. Погребище Вінницької області

Актуальність проекту:  

      Погребищенська центральна районна лікарня побудована в 1967 році. В цьому ж році і побудовано каналізаційну мережу та очисні споруди. На сьогодні, районна лікарня розрахована на 115 ліжок.  У Погребищенській ЦРЛ функціонує 10 відділень: поліклінічне, приймальне, пологове, терапевтичне, кардіологічне, дитяче, хірургічне, інфекційне, неврологічне та відділення трансфузіології.
       У даний час очисні споруди потребують реконструкції , адже це спричиняє забрудненню природних водойм міста, що завдає значних збитків навколишньому природному середовищі.

Впровадження зазначеного проекту є цілком виправданим заходом, який передбачає покращення екологічного та санітарного стану території медичного містечка.

Перелік заходів проекту:

  • Облаштування технологічних проходів та колодязів;
  • Монтаж трубопроводів;
  • Монтаж системи біоочистки;
  • Пуско – налагоджувальні роботи;
  • Благоустрій території.

 

Результати проекту:

  • Вирішення повного біологічного очищення господарсько – побутових стічних вод, зменшення негативного впливу забруднених стічних вод на  навколишнє природне середовище;
  • Забезпечення відповідного санітарного стану території «медичного містечка» , яка зазнає впливу скинутих забруднених стічних вод шляхом їх очищення та доведення до стану продуктів споживання – технічної води;
  • Вирішення екологічної проблеми.

 

Цільовою групою проекту є медпрацівники, студенти та медперсонал Погребищенського медичного коледжу, населення міста близько розташованого в одному водному та повітряному просторі поблизу водойм, в які скидаються забруднені стічні води.

 

 

Загальна кошторисна вартість, передбачена наданою кошторисною документацією, згідно зведеного кошторисного розрахунку в поточних цінах станом на 1 грудня  2015 р. складає 1965,480 тис. грн.  в т.ч. будівельні роботи -  1491,996 грн.;  інші витрати – 473,484 тис.грн.

Джерелами фінансування проекту є: кошти ДФРР, кошти районного бюджету, кошти місцевих бюджетів.