Технічне завдання

Удосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг в Софіївському районі

Форма технічного завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

(затверджена наказом Мінрегіонбуд України від 24 квітня 2015 р. № 80)

1. Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект)

Створення Центру надання адміністративних послуг на території Жовтневої об’єднаної територіальної громади

2. Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

1.2.Підтримка та розвиток суб’єктів господарювання на території району.

1.2.3. Удосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг в Софіївському районі.

Заходи: створення належних умов для забезпечення ефективного надання адміністративних послуг замовникам; постійне поліпшення якості їх обслуговування

3. Мета та завдання проекту

 

Створення постійно діючого органу на території Жовтневої громади, який дозволить отримувати адміністративні послуги через адміністратора, шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

4. Територія, на яку проект матиме вплив

 

Жовтнева сільська ОТГ Софіївського району Дніпропетровської області

5. Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

3100

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністративні послуги, що надаються безпосередньо  органами місцевого самоврядування  Жовтневої територіальної громади можна отримати безпосередньо в адміністративному приміщенні ради, що знаходиться в с. Жовтневе. Кількість послуг складає 22.

Всі інші адміністративні послуги, що надаються  районною державною  адміністрацією  (структурними підрозділами) отримують в ЦНАП Софіївської районної державної адміністрації.

Суб’єкти звернень, що проживають на території Жовневої ОТГ втрачають час на поїздку, пошук місцезнаходження суб’єктів надання адміністративних послуг, стоять у чергах, не зовсім розуміючи процедуру отримання відповідних адміністративних послуг. Не маючи можливості в одному приміщенні отримати декілька послуг різної спрямованості. Тому виникла необхідність створення постійно діючого органу на території Жовтневої громади, який дозволить отримувати адміністративні послуги через адміністратора, шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

7. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту, інновації проекту

Формування  ЦНАП на території Жовтневої ОТГ забезпечить:

1. Високий рівень надання адміністративних послуг населенню громади

2. Приближення доступу до отримання адміністративних послуг для більшості мешканців громади , які проживають від існуючого єдиного ЦНАП на відстані більшій 30 кілометрів.

3. Подальшу автоматизацію надання адміністративних послуг

4. Комфортне юридичне та документальне оформлення комерційної чи громадської діяльності для громадян , органів самоорганізації населення, місцевих засобів поширення інформації, юридичних та фізичних осіб.

5. Зростання інвестиційної привабливості території для середнього та малого бізнесу внаслідок спрощення їх взаємодії з державними та місцевими органами управління.

6. Створення системи управління, яка працює для громадян . Тобто формування органів влади, які орієнтовані на громадянина як замовника послуг

7. Довіра до влади.

Середня кількість відвідувачів – до 60 осіб в день.

Середня кількість наданих адміністративних послуг  протягом місяця – до 1400 послуг.

8. Основні заходи проекту

 

В процесі створення ЦНАП необхідно вирішити наступні завдання:

- оснастити  ЦНАП Жовтневої ОТГ сучасним програмним забезпеченням..

- придбати комп’ютерну техніку, меблі.

- обладнати зону очікування.

- обладнати побутову кімнату

 

9. Період реалізації проекту (з (місяць / рік) - до (місяць / рік)

Березень 2016 року — серпень 2016 року

 

 

10. Обсяг фінансування проекту, тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

 

 

 

 

 

11. Джерела фінансування проекту

 

Державний бюджет, обласний бюджет, районний бюджет, сільський бюджет,  бізнес, громада

12. Учасники реалізації проекту та їх функції

 

Обласна рада — співфінансування, районна рада — співфінансування, Жовтнева сільська рада — організаційне забезпечення, співфінансування; Жовтнева сільська благодійна організація “Агенція розвитку громад та оновлення Жовтневої сільської ради” Софіївського району Дніпропетровської області — співфінасування, Софіївська районна благодійна організація «Агенція розвитку громад та оновлення Софіївщини» у Дніпропетровській області –партнерство, редакція газети “Вісті Софіївщини” - інформаційне забезпечення.

13. Інша інформація щодо проекту (за потреби)