Технічне завдання

2.4.1. Реалізація заходів підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів

Назва проекту: У садочку, у «Дзвіночку» мріємо про майбутнє щасливе дитинство.

            Актуальність проекту; основна проблема проекту; інноваційна, соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання.

Одним із найбільших територіальних громад Ямпільщини є село Довжок, загальна площа населеного пункту займає 4863,9 га. Чисельність наявного населення складає 1663 осіб, які проживають у 972 дворах. У селі функціонують:  дошкільний навчальний заклад, який відвідують 45 дітей, загальноосвітня школа на 149 учнів, будинок культури, бібліотека, стадіон, церква, лікарська амбулаторія , 9 торгових точок, 1 аптеки, 1 перукарня.

Довжоцький дошкільний навчальний заклад є установою, що знаходиться у комунальній власності, в якій виховується  45 дітей дошкільного віку. Приміщення побудоване в 1974 році, капітальний ремонт не проводився. На сьогоднішній день установа потребує повної реконструкції заміни покрівлі приміщення, утеплення фасаду. Крім того, потребує реконструкції система водовідведення дощової води, яка постійно підмиває фундамент дитячого садка.

Дитсадок розташований у мальовничому місці. На території насаджено 3 соток квітів, 90 плодових дерев і 10 хвойних. В ДНЗ функціонує 2  групи 1 група ясельного віку, 1 дошкільного, які відвідує 45 дітей. В дитсадку працюють 5 кваліфікованих педагогів, 10 – техперсоналу та медична сестра. Заклад працює з 7.30 до 18.00 годин з п’ятиденним робочим тижнем. Територія дитячої установи розбита на ігрові майданчики для кожної вікової групи.

Перелік заходів проекту. Згідно проектно-кошторисної документації необхідно провести ряд робіт, а саме:

  1. Заміна покрівлі приміщення.
  2. Утеплення фасаду.
  3. Влаштування підмостків.
  4. Установлення дощових відводів.

        Очікувані результати проекту. Реконструкція приміщення  Довжоцького дошкільного навчального закладу дозволить значно покращити соціальну інфраструктуру громади, щоб уникнути непередбачуваних наслідків руйнування приміщення  Довжоцького ДНЗ.  Впровадження даного проекту дасть можливість вихователям та дітям працювати в комфортних умовах і збереження здоров’я дітей. Також буде економія бюджетних коштів на опалення в зимовий період.

Цільові групи проекту: Безпосередньо 45 дітей та 17 працівників дитячого садка. Також 70 батьків.

        Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування. Для реалізації проекту необхідні кошти в сумі 1783,70 тис. грн., у тому числі: 1605,33 тис. грн. з Державного Фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету в сумі 178,37 тис. грн.

          Організації-партнери, співвиконавці проекту. Організації партнери відсутні, роботи будуть виконуватись підрядною організацією відповідно до кошторису.