Технічне завдання

Будівництво зливної та госпфекальної каналізації від вул. Щорса до шляхопроводу "Поїзний" у м. Одеса

Технічне завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект)

Будівництво зливної та госпфекальної каналізації від вул. Щорса до шляхопроводу «Поїзний» у м. Одесі

2. Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

 

Державна стратегія регіонального розвитку:
 Ціль 2. Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток – операційна ціль: Надання якісних житлово-комунальних послуг, забезпечення житлом. Завдання: забезпечення сталого розвитку систем водопостачання та водовідведення.

Стратегія економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року – завдання 5.1. Розвиток водовідведення для створення умов екологічної безпеки життя населення.

Стратегія економічного та соціального розвитку міста Одеси до 2022 року – 4.3. пріоритетний напрямок: Місто з якісною та ефективною інфраструктурою:1. Модернізація систем тепло-, водо-, газо-, енергозабезпечення

3. Мета та завдання проекту

 

Мета: Забезпечення надійного захисту вул. Щорса у м. Одесі та прилеглої території від затоплення під час злив, а також під’єднання до центральної каналізації житлових будинків мікрорайонів Ближні Млини і Курсаки.

 Завдання: будівництво системи зливної та госпфекальної каналізації в межах вул. Щорса та шляхопроводу «Поїзний» у м. Одесі.

4. Територія, на яку проект матиме вплив

Малиновський район м. Одеса, місто Одеса

5. Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

Мешканці Малиновського району міста – 246,8 тис. осіб

Всі мешканці м. Одеси – 1016,5 тис. осіб

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

 

Після комплексної реконструкції автодороги по            вул. Щорса у місті Одесі залишилось не вирішеним питання організації системи відведення стічних вод, які під час злив затоплюють прилеглу територію і приватні будинки вздовж дороги, а також відведення каналізаційних стоків житлових будинків мікрорайонів Ближні Млини і Курсаки.

Будівництво мереж госпфекальної і зливної каналізації на даній ділянці є продовженням загального проекту системи каналізування і дасть можливість підключення лінії до вже збудованого каналізаційного колектору, захистити територію від затоплення.

Також реалізація зазначених заходів дозволить з'єднати вул. Балківську і ділянку побудованої автодороги в районі шляхопроводу «Поїзний» з вул. Щорса, що оптимізує транспортне сполучення двох районів міста – Київського і Суворовського, а також дозволить вирішити проблему перевантаження автодоріг.

7. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту, інновації проекту

 

Введеня в експлуатацію зливної каналізації Æ 315 мм, госпфекальної каналізації Æ 1000 мм від вул. Щорса до шляхопроводу «Поїзний».

Введення в експлуатацію самотечної та напірної каналізацій по вул. 2-й Пригородній та каналізаційної насосної станції.

Відновлення дорожнього покриття вулиць.

8. Основні заходи проекту

 

- Будівництво зливної та госпфекальної каналізації по вул. Туристській від вул. Щорса до вул. Маршала Малиновського з відновленням дорожнього покриття вулиць.

- Будівництво зливної та госпфекальної каналізації по вул. Корнюшина (6-та Степна) від вул. Маршала Малиновського до шляхопроводу «Поїзний» з відновленням дорожнього покриття вулиць.

- Будівництво каналізаційної насосної станції (далі КНС), напірної госпфекальної та самотечної госпфекальної каналізацій по вул. 2-а Пригородна від КНС до вул. Спартаківської з відновленням дорожнього покриття вулиць.

9. Період реалізації проекту (з (місяць / рік) - до (місяць / рік)

з (липень / 2015 р.) - до (грудень / 2015 р.)

10. Обсяг фінансування проекту, тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

78 796,416

-

-

78 796,416

11. Джерела фінансування проекту

 

Місцевий бюджет міста Одеси – 7 882,416 тис.грн.

Державний бюджет – 70 914,0 тис.грн.

12. Учасники реалізації проекту та їх функції

Управління капітального будівництва Одеської міської  ради – замовник будівництва.

13. Інша інформація щодо проекту (за потреби)

Підрядну організацію буде визначено після проведення процедури закупівлі робіт за державні кошти