Технічне завдання

Будівництво дитячого садку-ясел на 130 місць, в с. Усатове, Біляївського району, Одеської області пров. Колгоспний, 25-б

Форма технічного завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект)

 

Будівництво дитячого садку-ясел на 130 місць, в с. Усатове, Біляївського району, Одеської області пров. Колгоспний, 25-б

2. Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

 

5.5. Розбудова інфраструктури соціальної сфери та забезпечення нової якості життя населення.

3. Мета та завдання проекту

 

Реалізація даного проекту надасть можливість молодим сім’ям з дітьми дошкільного віку працевлаштуватись або своєчасно вийти на основне місце роботи без потреби возити у місто Одесу або суміжні села дітей. Також будуть створені нові робочі місця, працевлаштовані жителі села Усатове.

4. Територія, на яку проект матиме вплив

 

Село Усатове Біляївського району Одеської області

5. Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

 

Проект передбачає будівництво дитячого садку-ясел на 130 місць. Кількість населення, на яке поширюватиметься проект становить  9102 чоловіка.

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

 

Даний проект планується реалізувати на території Усатівської сільської ради.  Кількість зареєстрованого населення становить 9 тисяч 102 особи, тенденція народження збільшується з кожним роком приблизно на тридцять-сорок дітей, відсутність на даній території дитячого садку сприяє соціальній напругі в селі серед сімей в яких виховуються діти дошкільного віку.

В зв’язку з відсутністю на території Усатівської сільської ради дитячого садку, мешканці села Усатове змушені звертатись в інші населені пункти, а саме частіше за все до міста Одеси або сусіднього села Нерубайське для оформлення дітей дошкільного віку в дитячий садок, що дуже не зручно, та часто відмовляють в зв’язку з переповненням у групах. Спеціального транспорту який би відвозив дітей до закладу дошкільної освіти не має. Тому батьки змушені їхати в переповнених маршрутних автобусах.

Перед батьками часто постає питання про те, чи варто віддавати дитину в дитячий сад, якщо потрібно обтяжувати себе ранковими перевезеннями до інших населених пунктів. Завдяки реалізації проекту в селі зніметься соціальна напруга серед сімей з дітьми, та дасть можливість жителям села отримати дошкільну освіту для дітей у селі в якому мешкають. Дитячий садок дає дуже багато можливостей для розвитку не тільки соціального рівня села, але і для самих дошкільнят, тому як відвідування дітьми садочку це самостійність, спілкування з однолітками та односельцями. Діти які не відвідують дитячого садку позбавлені таких аспектів як прогулянки на свіжому повітрі, відпочинок, режимне харчування. Не менш важливими є заняття дошкільнят з педагогами, вихователями, такими фахівцями як логопед психолог, дефектолог. 

Цільовими групами проекту є сімї в яких виховуються діти дошкільного віку, також завдяки реалізації проекту будуть працевлаштовані жителі села на такі роботи як: вихователь, логопед, психолог, дефектолог, повар, тех.. працівник та ін.

Підставами для визначення цільових груп є відсутність дошкільного закладу на території села.

 

7. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту, інновації проекту

 

Підвищення рівня належної організації виховного процесу. Створюються нові робочі  місця: вихователі, технічний персонал, прибиральниці та ін.

8. Основні заходи проекту

 

Розробка технічної та проектної документації;

Будівельні роботи: Дитячий садок-яслі;

Об’єкти підсобного та обслуговуючого призначення; Зовнішнє електропостачання та освітлення; Внутрішньо майданчикові та майданчики з твердим покриттям; Зовнішні мережі та споруди водопостачання, каналізації, теплопостачання та газопостачання; Благоустрій та озеленення території

9. Період реалізації проекту (з (місяць / рік) - до (місяць / рік)

 

з травня 2015 року – до грудня 2015 року

10. Обсяг фінансування проекту, тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

7837,276

 

 

7837,276

11. Джерела фінансування проекту

 

Державний бюджет – 7053,549 тис.грн.;

Місцевий бюджет – 783,727 тис.грн.

12. Учасники реалізації проекту та їх функції

 

Органи місцевого самоврядування, райдержадміністрація, виконком обласної ради, управління освіти і науки

13. Інша інформація щодо проекту (за потреби)