Технічне завдання

Будівництво 10 – ти поверхового 2-х секційного житлового будинку № 45 (21-А) у мкр. ІІІ-4-3 пос. Котовського, вул. Генерала Бочарова у м. Одесі

Технічне завдання на інвестиційну програму (проект) регіонального розвитку, що може реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Назва проекту

«Будівництво 10 – ти поверхового 2-х секційного житлового будинку № 45 (21-А) у мкр. ІІІ-4-3 пос. Котовського, вул. Генерала Бочарова у м. Одесі»

2. Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

Відповідно до державної стратегії ціль 2. «Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток» (підпункт Надання якісних житлово-комунальних послуг, забезпечення житлом)»

Відповідно до стратегії розвитку регіону стратегічна ціль 5.5. «Розбудова інфраструктури соціальної сфери та забезпечення нової якості життя населення»

3. Мета та завдання проекту

Мета та завдання впровадження проекту полягають у завершенні будівництва 10 – ти поверхового 2-х секційного житлового будинку № 45 (21-А) у мкр. ІІІ-4-3 селище Котовського по вул. Генерала Бочарова у м. Одесі, що дасть змогу зменшити соціальну напругу, яка виникла внаслідок того, що вкладники втратили кошти, які мали бути направлені на будівництво житлового будинку, який планувалося ввести в експлуатацію у І кварталі 2009 року.

4. Територія, на яку проект матиме вплив

Одеська область, м. Одеса, селище Котовського

5. Кількість населення, на яке поширюється проект

Реалізація проекту поширюється на мікрорайон міста Одеса, а саме селище Котовського з населенням 177 тис. осіб.

Після завершення будівництва у нові 78 квартир заселяться                     65 родин. Згідно проектно-кошторисної документації планується розселити 211 осіб.

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

Будівництво зазначеного об’єкту розпочато у 2005 році в рамках Державної програми забезпечення молоді житлом.

За програмою «Пільговий кредит» ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» понад 60 інвесторів отримали державні кредити на загальну суму більше 13,0 млн. грн. для будівництва квартир у вищезгаданому будинку. На розрахункові рахунки забудовника згідно з договорами пайової участі перераховано більше 16,0 млн. грн.

Введення в експлуатацію було заплановано на І квартал 2009 року. К кінцевому терміну здачі інвесторські кошти забудовником витрачено, проте будівельна готовність житлового будинку становила не більше 10 %, у зв’язку з чим Прокуратурою Приморського району м. Одеси порушено кримінальні справи по обвинуваченню директорів ПП «МЖК Аркада».

7. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту. Інновації проекту

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту це введення в експлуатацію житлового будинку на 2 секції у 10 поверхів. На поверхах секцій запроектовані 78 одно, двох, трьох та чотирикімнатних квартир. Згідно проекту в експлуатацію буде введено 5034,2 м² площі, житлової 2756,10 м2

8. Основні заходи проекту для досягнення цілі

Основні заходи проекту – будівництво десятиповерхового двохсекційного будинку згідно проектно-кошторисної документації, благоустрій території і озеленення.

9. Період реалізації проекту

2005 рік – грудень 2015 року

10. Обсяг фінансування проекту, тис. грн.

1-10 рік

11 рік

Разом

9414,08

25602,32

35016,4

11. Джерела фінансування проекту

Державний бюджет – 25776,39 тис. грн.

Обласний бюджет розвитку Одеської області –5994,13 тис. грн.

Кошти вкладників – 3245,9 тис. грн.

12. Учасники реалізації проекту та їх функції

Замовник – Департамент капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації, Генпідрядник – Товариство з обмеженою відповідальністю «Березівкаагрошляхбуд»

13. Інша інформація щодо проекту

Соціальний проект. Ступінь будівельної готовності станом на 01.01.2015 становить 27 %