Технічне завдання

Реконструкція діючого стадіону у с. Зоря по вул. 28 червня, 96-А Саратського району

Технічне завдання на інвестиційну програму (проект) регіонального розвитку, що може реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Назва проекту

«Реконструкція діючого стадіону у с. Зоря по вул. 28 червня, 96-А Саратського району»

2. Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

Відповідно до державної стратегії ціль 1. «Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів (Розвиток сільської місцевості; Створення умов для формування здорового населення)»

Відповідно до стратегії розвитку регіону стратегічна ціль 5.5. «Розбудова інфраструктури соціальної сфери та забезпечення нової якості життя населення»

3. Мета та завдання проекту

Мета проекту полягає в реконструкції існуючого стадіону в с. Зоря по вул. 28 червня, 96-А Саратського району Одеської області.

4. Територія, на яку проект матиме вплив

Одеська область, Саратський район

5. Кількість населення, на яке поширюється проект

Впровадження проекту поширюється на с. Зоря з населенням 5528 осіб та на більшість прилеглих сіл Саратського району Одеської області і необхідне для стовідсоткового охоплення та залучення населення та підлітків селища Зоря до занять фізичною культурою і спортом та створення гідних умов для місцевої футбольної команди.

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

Реконструкція існуючого стадіону розпочата у 2013 році, але через обмежене фінансування до цього часу не завершено.

Існуючий стадіон відіграє велику роль в розвитку фізкультури та спорту як на рівні району, так і на рівні Області, тому що на стадіоні тренується місцева команда з футболу, яка є чемпіоном Одеської області, школярі та молодь району, а його теперішній стан і комплектність полів і спортивних засобів, інвентарю та існуючих будівель не дає змоги готуватися до змагань та тренувань.

7. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту. Інновації проекту

Після реалізації проекту в експлуатацію буде введено стадіон, що розрахований на 496 глядацьких місць з двома футбольними полями(тренувальне та основне), артезіанською свердловиною, біговими доріжками та спортивними майданчиками для волейболу і баскетболу.

Очікувані результати впровадження проекту: збільшення кількості полів до двох та збільшення глядацьких місць на трибунах на 165 одиниць.

8. Основні заходи проекту для досягнення цілі

Для реалізації проекту необхідно виконати роботи з реконструкції адміністративної будівлі стадіону, реконструкцію трибун, реконструкцію під’їзних доріг та майданчиків для автотранспорту, а також побудувати два пожежні резервуари.

9. Період реалізації проекту

травень 2013 - грудень 2015 року

10. Обсяг фінансування проекту, тис. грн.

1-2 рік

3 рік

Разом

3575,44 тис. грн.

12831,24 тис. грн.

16406,68 тис. грн.

11. Джерела фінансування проекту

Державний бюджет – 11548,12 тис. грн.

Обласний бюджет розвитку Одеської області – 4858,56 тис. грн.

12. Учасники реалізації проекту та їх функції

Замовник – Департамент капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації. Генпідрядник – буде визначений після проведення процедури закупівлі конкурсних торгів.

13. Інша інформація щодо проекту

Соціальний проект, ступінь будівельної готовності – 22 %