Технічне завдання

Дитячий садок на 110 місць, вул. Будівельників,3, с.Кароліно-Бугаз Овідіопольського району - будівництво

Технічне завдання на інвестиційну програму (проект) регіонального розвитку, що може реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Назва проекту

«Дитячий садок на 110 місць, вул. Будівельників, 3,           с. Кароліно-Бугаз Овідіопольського району – будівництво»

2. Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

Відповідно до державної стратегії ціль 1. «Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів (Розвиток сільської місцевості); ціль 2 «Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток» (Модернізація системи освіти)»

Відповідно до стратегії розвитку регіону стратегічна ціль 5.5. «Розбудова інфраструктури соціальної сфери та забезпечення нової якості життя населення»

3. Мета та завдання проекту

Проектом передбачено будівництво нового дитячого садка на 110 місць, так як сьогодні у с. Кароліно-Бугаз Овідіопольського району дитячий садок відсутній.

 

4. Територія, на яку проект матиме вплив

Одеська область, Овідіопольський район

5. Кількість населення, на яке поширюється проект

Проект поширюється на жителів с. Кароліно-Бугаз з населенням                    2241 особа, та частково на жителів прилеглих сіл, таких як                      с. Затока з населенням 1648 осіб.

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

Будівля старого дитячого садка в с. Кароліно-Бугаз Овідіопольського району була побудована в радянські часи, але через аварійність конструкцій заклад було закрито, а будівлю розібрано в 2010 році. Сьогодні в с. Кароліно-Бугаз немає навіть пристосованого приміщення під дитячий садок, тому батьки змушені виховувати дітей вдома, що спричиняє значні труднощі з працевлаштуванням. Отже будівництво дитячого садку важливо та необхідно для вирішення питань підвищення надання дошкільних освітніх послуг та ліквідації черги у дитячий садок, які наразі існують.

7. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту. Інновації проекту

Після завершення будівництва дитсадку буде створено 110 місць (ясла та садок). Після введення об’єкту в експлуатацію надання освітніх послуг в с. Кароліно-Бугаз Овідіопольського району буде відповідати санітарно – гігієнічним та пожежним вимогам, вимогам діючого законодавства України та буде ліквідовано чергу у дитячий садок.

Новий дитячий садок передбачає створення 30 робочих місць, що дасть змогу збільшити зайнятість населення та зменшити соціальну напругу.

8. Основні заходи проекту для досягнення цілі

Основними заходами проекту для досягнення цілі є будівництво дитячого садка, що складається з двоповерхової каркасної будівлі з підвалом та розрахований на 6 груп дітей: ясла – 2 групи по 15 дітей; сад – 4 групи по 20 дітей. Також проектом передбачено виконання повного комплексу робіт з енергозбереження.

9. Період реалізації проекту

липень 2012 року - грудень 2016 року

10. Обсяг фінансування проекту, тис. грн.

1-3 рік

4 рік

5 рік

Разом

3022,54

21226,57

6100,9

30350,1

11. Джерела фінансування проекту

Державний бюджет – 26497,75 тис. грн.

Обласний бюджет розвитку Одеської області – 3852,35 тис. грн.

12. Учасники реалізації проекту та їх функції

Замовник – Департамент капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації

13. Інша інформація щодо проекту

Соціальний проект. Ступінь будівельної готовності станом на 01.01.2015 становить 10 %. Наразі проект проходить коригування.