Технічне завдання

Реконструкція просп. Космонавтів в м. Вінниці (І черга – від просторової площі з літаком до вул. В. Порика)

Технічне завдання на інвестиційний  програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1.Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

«Реконструкція просп. Космонавтів в м. Вінниці (І черга – від просторової площі з літаком до вул. В. Порика)»

 

2.Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

Розділ VI. Стратегічні цілі (напрями), заходи та очікувані результати Стратегічна ціль 6: Розвиток місцевого самоврядування. Децентралізація влади та міжбюджетних відносин.

Операційна ціль 6.1. Забезпечення розвитку інфраструктури територіальних громад області

3.Мета та завдання проекту

Мета проекту: створення умов для комфортного відпочинку населення різних вікових категорій, удосконалення архітектурного вигляду існуючого проспекту, надання проспекту Космонавтів більш сучасного вигляду. Завдання проекту: здійснення реконструкції проспекту Космонавтів (довжина вулиці – 0,468 км) та благоустрою бульвару (0,450 км).

 

 

4.Територія, на яку проект матиме вплив

 

м. Вінниця

5.Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

Мешканці мікрорайону «Вишенька», інших районів міста та гості міста.

 

6. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

 

Проспект Космонавтів знаходиться у найбільшому житловому мікрорайоні міста - «Вишенька» і є центральним проспектом мікрорайону. Більшість будинків фронту забудови проспекту – це 5-9-ти поверхові житлові будинки, а також об’єкти громадського призначення з надання різноманітних послуг, в тому числі «Прозорий офіс». Існуюча житлова забудова в даному мікрорайоні та новий житловий масив, що розбудовується, в перспективі налічуватиме біля 60 тис. жителів.

Композицію проспекту Космонавтів органічно доповнює бульвар – просторово-планувальна структура протяжністю 1500 метрів, видовжений з півночі на південь, обмежений з двох сторін транспортними смугами. Дорожнє покриття та тротуари знаходяться в незадовільному стані.

Благоустрій зеленої зони проспекту Космонавтів (бульвару) від Хмельницького шосе (площі з літаком) до вул. В. Порика морально застарів та не відповідає сучасним вимогам, потребує реконструкції. Мешканці мікрорайону не мають комфортних умов для відпочинку.

 

7.Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту, інновації проекту

Декоративне мощення пішохідної зони-0,817 га, Освітлення декора тивними ліхтарями – 16 шт., озеленення - 5354 м². проект передбачає відносну інновацію на рівні міста (використання новітніх екологічних будівельних матеріалів).

 

8.Основні заходи проекту

Реконструкція та благоустрій бульвару проспекту Космонавтів, удосконалення його зовнішнього вигляду. Планується замінити існуючі морально застарілі лавки та урни на декоративні сучасні, доповнити їх декоративними сучасними ліхтарями. Існуюче асфальтове покриття пропонується демонтувати та замінити на сучасне декоративне мощення бетонною тротуарною плиткою з додаванням квітників. Оновлення просторової площі з літаком на постаменті.

 

9.Період реалізації проекту

травень - грудень 2015 року

10.Обсяг фінансування проекту, тис. грн.

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

7122,826

-

-

7122,826

11.Джерела фінансування проекту

Залишок на 01.01.2015 року  - 6984,140 тис. грн. (в цінах 2-12 року). На момент подання проекту станом на 01.04.2015 року з міського бюджету профінансовано 138,686 тис. грн.          Прогнозні джерела фінансування на 2015 рік: державний фонд регіонального розвитку  - 6349,218 тис. грн.; міський бюджет -  634,922 тис. грн. 

 

12.Учасники реалізації проекту та їх функції

Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради – замовник, органи державної влади, виконавчі органи міської ради, підрядні організації – виконавці робіт

13.Інша інформація щодо проекту (за потреби)

-