Новина Регіону

Головою облдержадміністрації В.Гунчиком згідно з графіком здійснюється моніторинг стану будівельних робіт на об'єктах , що фінансуються за рахунок коштів ДФРР.

12.07.2017

У поточному році кошти ДФРР спрямовуватимуться на  реалізацію 22 інвестпроектів із загальним обсягом фінансування – 148,5 млн.грн., з них:  за кошти ДФРР у сумі  113,1 млн.грн. та місцевих бюджетів у сумі 35,4 млн.гривень.

До загального переліку інвестпроектів увійшли 8 інвестпроектів, що розпочаті у попередніх роках (акушерсько-гінекологічний корпус обласного перинатального центру, ЗОШ у м. Горохові, селах Любохини, Осівці, Вербка, ДНЗ у смт Ратне, селах Залісці та Павлівка); 6 інвестпроектів, будівництво яких розпочато у 2017 році (ЦРЛ Іваничі, ЗОШ в смт Голоби та у селах Заброди і Седлище, спортмайданчики для ДЮСШ в м. Рожище, стадіон в смт Голоби) та 8 інвестпроектів, що передбачають створення належних умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти (придбання 14 шкільних автобусів для 8 районів, де ці автобуси були передані для обслуговування військових у зоні обслуговування військових у зоні антитерористичної операції.

В об’єднаних територіальних громадах упроваджується 5 інвестпроектів, обсяг фінансування з ДФРР - 15307,5 тис. гривень.