Новина Регіону

Оголошення про проведення засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку 02 червня 2017 року о 10 год. у приміщенні обласної державної адміністрації, пл. Свобо

31.05.2017

Оголошення про проведення засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

02 червня 2017 року о 10 год. у приміщенні обласної державної адміністрації, пл. Свободи, 1, зала засідань (І поверх), м.Херсон, в режимі on-line відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. 

На засіданні будуть розглянуті інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних закладів та можуть бути реалізовані у 2017 році.

Посилання для перегляду.

Електронна адреса: dp-ekon@khoda.gov.ua, телефон для

довідок: 22 26 41, факс 22 59 93.