Новина Регіону

Відбулося засідання регіональної комісії в режимі on-line трансляції

28.04.2017

З державного фонду регіонального розвитку для Закарпатської області передбачено цьогоріч 136 мільйонів 726 тисяч гривень.
Кошти спрямовуються на втілення інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.
Програми і проекти співфінансовуються з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків.
На конкурсний відбір в нинішньому році надійшло 736 інвестиційних проектів на суму понад мільярд гривень, однак тільки 459 з них відповідають критеріям та умовам, визначеними  чинним законодавством. Це об’єкти незавершеного будівництва, які реалізовувалися за рахунок коштів ДФРР у попередні роки та мають пріоритет першочергового фінансування, проекти дорожнього господарства, з підтримки добровільно об’єднаних територіальних громад та їх співробітництва, проекти, що передбачають заходи з енергозбереження та енергоефективності закладів освіти та охорони здоров’я, спрямовані на розвиток спортивної інфраструктури та розбудові мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг тощо.
Члени регіональної комісії ознайомилися та опрацювали проекти, які надійшли на конкурсний відбір та визначили їх відповідність встановленим критеріям. Відтак відібрано 66 проектів, серед яких 18 проектів з впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, а також направлених на розвиток альтернативних джерел енергії, 3 проекти з розвитку спортивної інфраструктури та одни – у  сфері розбудови мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг.
Облдержадміністрація подала до Мінрегіону України перелік з 71 проектів на суму 136  мільйонів 726 тис. гривень, реалізація 5-ти з них триває вже не перший рік. Серед поданих, зокрема, реконструкція стратегічно важливих для області об’єктів: Міжнародного аеропорту в м. Ужгород та будівель колишньої котельні в обласному центрі під спортивно-реабілітаційний центр для інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів АТО.

Скачати файл