Новина Регіону

Відбулось засідання Регіональної комісії

11.05.2017

11 травня 2017 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації І. Богатирця відбулось засідання регіональної  комісії з оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. 

І. Богатирець поінформував членів Регіональної комісії про інвестиційні проекти регіонального розвитку, що подано на конкурсний відбір у 2017 році, які передбачають проведення заходів з енергоефективності у державних і комунальних навчальних та медичних закладах області, та  які подано на загальних підставах.

Під час засідання членами Регіональної комісії обговорено та вивчено питання доцільності фінансування проектів,  що подано заявниками на конкурсний відбір.

За результатами розгляду питань порядку денного  Регіональною комісією визначено переліки інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, відповідно до частини другої статті 241 Бюджетного кодексу України, які передбачають проведення заходів з енергоефективності у державних і комунальних навчальних та медичних закладах області,  а також перелік проектів, що розглядались на загальних підставах, та прийнято рішення рекомендувати обласній державній адміністрації подати до Мінрегіону України проекти, які пройшли попередній конкурсний відбір, для погодження в установленому законодавством порядку.