Новина Регіону

ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОЕКТІВ В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЮ НА ФІНАНСУВАННЯ З ДФРР ПРОДОВЖЕНО ДО 15 ТРАВНЯ

27.04.2017

Темою зібрання цього разу стала оцінка проектів спортивного напрямку, які становлять 10% від усього обсягу фінансування, доведеного на область. Загальний обсяг коштів становить 120 млн. гривень. Сьогодні сума коштів, яка підлягає попередньому розподілу за рахунок рейтингування, – 12 млн. гривень.

 «Я пропоную перенести кінцевий термін подачі проектів, адже є ще дуже багато не розроблених ініціатив з різних куточків області. Заявники просять трохи більше часу, особливо з огляду на реалізацію проектів у нових українських школах. Подані проекти не комплексні, зараз переробляються заявниками відповідно до принципу комплексного рішення по цих школах», – наголосив Олександр Марченко.

Члени комісії одноголосно підтримали першого заступника голови облдержадміністрації та прийняли рішення подовжити термін прийому заявок на фінансування проектів усіх напрямків (окрім спортивного) до 15 травня в рамках основної частини конкурсного відбору з метою їх доопрацювання.

Після цього на розгляд комісії було представлено 9 спортивних проектів, в той час як загальна кількість пропозицій усіх напрямків сягає понад 300.

Учасниками засідання у відеоселекторному режимі було проведено оцінювання вже поданих інвестиційних проектів за критеріями: інноваційність, соціально-економічна спрямованість, вплив проекту на розвиток громади, вплив проекту на вирішення проблеми та спроможність громад вирішити проблему самостійно.